Tipy a rady

Jak se přestěhovat bez stresu

Jako kdyby na světě nebylo neštěstí dost. Stále v nejrůznějších médiích slyšíme o devastujících povodních, záplavách a zemetřeseních, bombových atentátech, válečných konfliktech a jiných hrůznostech. A to nás ještě napadají ty nejčernější myšlenky, pokud se musíme z nějakého důvodu přestěhovat. Ne nadarmo se říká – ,,Je lepší 2x vyhořet, než se 1x stěhovat“. Stěhujeme se např. z důvodu lepšího (bydlení bez plísní), kvalitnějšího (nájem odpovídající kvalitě bydlení) a klidnějšího (snaha zbavit se hlučných a nepřizpůsobivých sousedů a nepříjemného zápachu z výfukových plynů) bydlení, neodmítutelné pracovní nabídky v jiném městě či státě, změny lokality nebytových prostor k získání většího počtu koncových zákazníků, změny životní situace (svatba, rozvod, exekuce, dar, dědictví aj.), z rodinných důvodů (nemohoucí rodiče apod.), zničení naší nemovitostí požárem, povodní, záplavou nebo narušením statiky a určitě bychom našli mnoho dalších důvodů.

Stěhování se zpravidla praktikuje svépomocí, za pomoci blízké rodiny nebo přátel či za účasti stěhovací firmy.

Chcete-li se přestěhovat z panelákového bytu či bytového domu do jiného panelákového bytu či bytového domu, do rodinného domu a naopak, z jedné pobočky firmy do druhé, a to v rámci města, státu nebo mezinárodně a ušetřit své nervy i svůj drahocenný čas, který musíte vyplnit nekonečným zařizováním a papírováním, tak se obraťte na spolehlivou stěhovací firmu STĚHOVÁNÍ Praha spol. s r.o. V portfóliu jejich služeb najdete stěhování bytů, firem, uměleckých předmětů, těžkých břemen, mezinárodní stěhování, skladování zásilek, pojištění zakázek a možnost poskytnutí obalových materiálů či certifikovaných stěhovacích boxů.

Více info o jejich nabízených službách a cenách se dovíte na jejich webových stránkách STĚHOVÁNÍ PRAHA s odkazem na www.stehovanipraha.cz.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.