Domů » Jak se přestěhovat bez stresu
Tipy a rady

Jak se přestěhovat bez stresu

Jako kdyby na světě nebylo neštěstí dost. Stále v nejrůznějších médiích slyšíme o devastujících povodních, záplavách a zemetřeseních, bombových atentátech, válečných konfliktech a jiných hrůznostech. A to nás ještě napadají ty nejčernější myšlenky, pokud se musíme z nějakého důvodu přestěhovat. Ne nadarmo se říká – ,,Je lepší 2x vyhořet, než se 1x stěhovat“. Stěhujeme se např. z důvodu lepšího (bydlení bez plísní), kvalitnějšího (nájem odpovídající kvalitě bydlení) a klidnějšího (snaha zbavit se hlučných a nepřizpůsobivých sousedů a nepříjemného zápachu z výfukových plynů) bydlení, neodmítutelné pracovní nabídky v jiném městě či státě, změny lokality nebytových prostor k získání většího počtu koncových zákazníků, změny životní situace (svatba, rozvod, exekuce, dar, dědictví aj.), z rodinných důvodů (nemohoucí rodiče apod.), zničení naší nemovitostí požárem, povodní, záplavou nebo narušením statiky a určitě bychom našli mnoho dalších důvodů.

Stěhování se zpravidla praktikuje svépomocí, za pomoci blízké rodiny nebo přátel či za účasti stěhovací firmy.

Chcete-li se přestěhovat z panelákového bytu či bytového domu do jiného panelákového bytu či bytového domu, do rodinného domu a naopak, z jedné pobočky firmy do druhé, a to v rámci města, státu nebo mezinárodně a ušetřit své nervy i svůj drahocenný čas, který musíte vyplnit nekonečným zařizováním a papírováním, tak se obraťte na spolehlivou stěhovací firmu STĚHOVÁNÍ Praha spol. s r.o. V portfóliu jejich služeb najdete stěhování bytů, firem, uměleckých předmětů, těžkých břemen, mezinárodní stěhování, skladování zásilek, pojištění zakázek a možnost poskytnutí obalových materiálů či certifikovaných stěhovacích boxů.

Více info o jejich nabízených službách a cenách se dovíte na jejich webových stránkách STĚHOVÁNÍ PRAHA s odkazem na www.stehovanipraha.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.