Domů » Kde najít šikovného řemeslníka?
Tipy a rady

Kde najít šikovného řemeslníka?

Pracovní stůlStavíte nebo rekonstruujete rodinný dům a díky své minimální kvalifikaci k mnoha řemeslům se neobejdete bez pomocných služeb zedníka, sádrokartonáře, truhláře, tesaře, elektrikáře, instalatéra, obkladače či jiného řemeslníka?

Doporučuji Vám navštívit server Fajnpoptavka.cz, jenž Vám zdarma umožňuje zadat poptávku na stavební činnosti vykonávané kvalifikovanými a spolehlivými řemeslníky.

FajnPoptávka.cz

Základním principem serveru FajnPoptávka.cz spolupracujícího s poptávkovým serverem ePoptávka.cz je myšlenka úspory času a financí poptávajících.

Tato služba je určena pro soukromé osoby i firmy, jež chtějí ušetřit za šikovné řemeslniky až 30% z běžných cen.

Jak server FajnPoptávka.cz funguje?

1) detailní popis poptávky

Detailní popis je základním předpokladem pro co nejlepší poptávku. A začínáme.

Nejprve klikněte na ZADAT POPTÁVKU:

• správně a pečlivě vyplňte své kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon, PSČ, město, ulice)
• zvolte typ stavebních činností, o které máte zájem (stavební práce a materiál, sádrokartonářské práce a materiál, klempířské práce a materiál, malířské a natěračské práce, sanitární technika, montáže oken a dveří, kominické práce, fasády aj.)
• do podrobné specifikace zakázky zadejte rozměry, příp. další parametry, které řemeslníkům pomohou k nacenění Vaší poptávky

Poté klikněte na ODESLAT POPTÁVKU.

2) ověření zadaných kontaktních údajů a přeposlání poptávek řemeslníkům

Po odeslání bude poptávka stavebních prací přijata operátory, kteří si ověří Vaši věrohodnost (platnost telefonu a e-mailu), do 1-2 pracovních dnů ručně zpracují Vaši poptávku do klasické podoby pro řemeslníky a poté ji přepošlou vyhovujícím řemeslníkům, jejichž výběr probíhá např. na základě vykonávání řemeslné činnosti v kraji či městě poptávajícího.

Na váš mobilní telefon bude prostřednictvím SMS přeposláno oznámení o rozeslání poptávky dodavatelům a na váš e-mail bude přeposlán seznam všech kontaktovaných dodavatelů.

3) první nabídky od dodavatelů

První nabídky s příp. telefonickými či e-mailovými doplňujícími dotazy k poptávkám obdržíte od obeslaných dodavatelů do několika hodin (záleží na denní době a na vytíženosti dodavatelů).

Poté si již stačí z přijatých nabídek vybrat toho nejšikovnějšího řemeslníka nebo firmu, jež zrealizují vaši zakázku k Vaší maximální spokojenosti.

Neváhejte a zadejte si vaši poptávku na Fajnpoptavka.cz ještě dnes. Kvalitní řemeslníci se již těší na vzájemnou spolupráci.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.