Tipy a rady

Akce Kulový blesk může začít!

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat a ten, kdo už má se stěhováním zkušenosti, teď souhlasně kýve hlavou. Ale pokud vás čeká v nejbližší době stěhování, nenechte se otrávit už takhle dopředu. Stěhování má vlastně i svá pozitiva. Konečně vás to dokope k důkladnému rozboru vašich věcí, aby jste mohli vytřídit zbytečné harampádí, které vám už roky zabírá místo ve skříních, sklepích, půdách či v garážích.

No a to co zbyde pak naházíte do krabic a fertig! Samozřejmě, že to až tak snadné není, ale když si na den D sjednáte spolehlivé stěhováky, půjde to o moc líp. Takové levné stěhování vám zajistí stěhovací firma Podrazil. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí, která byla započata v roce 1991. Kromě bohatých zkušeností je navíc firma vybavena velkým a moderním vozovým parkem. Firma Podrazil sídlí v Praze a právě proto se primárně zaměřuje na stěhování praha. Ale pokud si budete přát, zajistí vaše stěhování napříč republikou.

A pro koho je levné stěhování praha určeno? No přece pro všechny! Služby stěhovací firmy Podrazil si mohou objednat firmy, soukromé osoby, galerie i muzea ke stěhování domácností, uměleckých předmětů, strojů a jiných těžkých břemen. Problémem nejsou ani velké a netypické zakázky. To si zkušení zaměstnanci ostatně vyzkoušeli, například při stěhování mamuta z Národního muzea.

Jak probíhá stěhování s firmou Podrazil?

Ještě před samotným stěhováním bude provedena prohlídka předmětu stěhování, na základě toho bude vytvořena cenová nabídka a časový harmonogram. Díky předběžné prohlídce, která se uskuteční s dostatečným předstihem, dojde k včasnému řešení případných technických problémů.

Předběžná prohlídka, vytvoření cenové nabídky a sestavení časového harmonogramu jsou poskytovány zdarma! Cenová nabídka zahrnuje všechny požadavky zákazníka.

No a pak příjde na řadu levné stěhování!

 

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.