Domů » Akce Kulový blesk může začít!
Tipy a rady

Akce Kulový blesk může začít!

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat a ten, kdo už má se stěhováním zkušenosti, teď souhlasně kýve hlavou. Ale pokud vás čeká v nejbližší době stěhování, nenechte se otrávit už takhle dopředu. Stěhování má vlastně i svá pozitiva. Konečně vás to dokope k důkladnému rozboru vašich věcí, aby jste mohli vytřídit zbytečné harampádí, které vám už roky zabírá místo ve skříních, sklepích, půdách či v garážích.

No a to co zbyde pak naházíte do krabic a fertig! Samozřejmě, že to až tak snadné není, ale když si na den D sjednáte spolehlivé stěhováky, půjde to o moc líp. Takové levné stěhování vám zajistí stěhovací firma Podrazil. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí, která byla započata v roce 1991. Kromě bohatých zkušeností je navíc firma vybavena velkým a moderním vozovým parkem. Firma Podrazil sídlí v Praze a právě proto se primárně zaměřuje na stěhování praha. Ale pokud si budete přát, zajistí vaše stěhování napříč republikou.

A pro koho je levné stěhování praha určeno? No přece pro všechny! Služby stěhovací firmy Podrazil si mohou objednat firmy, soukromé osoby, galerie i muzea ke stěhování domácností, uměleckých předmětů, strojů a jiných těžkých břemen. Problémem nejsou ani velké a netypické zakázky. To si zkušení zaměstnanci ostatně vyzkoušeli, například při stěhování mamuta z Národního muzea.

Jak probíhá stěhování s firmou Podrazil?

Ještě před samotným stěhováním bude provedena prohlídka předmětu stěhování, na základě toho bude vytvořena cenová nabídka a časový harmonogram. Díky předběžné prohlídce, která se uskuteční s dostatečným předstihem, dojde k včasnému řešení případných technických problémů.

Předběžná prohlídka, vytvoření cenové nabídky a sestavení časového harmonogramu jsou poskytovány zdarma! Cenová nabídka zahrnuje všechny požadavky zákazníka.

No a pak příjde na řadu levné stěhování!

 

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.