Domů » Jak na nákup, pronájem a prodej komerčních realit
Tipy a rady

Jak na nákup, pronájem a prodej komerčních realit

Cushman & Wakefield

Společnost Cushman & Wakefield je soukromou firmou, jež byla založena v roce 1917 a v současné době provozuje 234 kanceláří s více než 13.000 zaměstnanci v 61 zemích světa. Na český trh vstoupila v roce 1993. Pražská a bratislavská kancelář disponuje 126 zaměstnanci. Největší světová poradenská firma v oblasti komerčních nemovitostí poskytuje komplexní řešení pro majitele nemovitostí, nájemce a investory. Odborně vyškolení a nestraní poradci vůči pronajímatelům s výbornou znalostí trhu v oblasti komerčních realit Vám za pomoci zpracovaných srovnávacích finančních a tržních analýz a statistik z podkladů finančních, smluvních a technických parametrů rychle a spolehlivě zařídí nákup, prodej a pronájem kanceláří, hotelů, maloobchodních prostor, skladových prostor, průmyslových hal a pozemků, dále Vám zařídí úvěrové a kapitálové financování a poskytnou Vám transakční, znalecké a konzultanské služby, jež zahrnují podnikatelské a realitní poradenství.

Služby pro nájemce

Zařídit si pronájem kanceláře či jiných komerčních prostor není snadná záležitost a vyžaduje tomu věnovat spoustu času, který je v podnikání velmi ceněn. A proto vše nechte na odborných poradcích společnosti Cushman & Wakefield. Tito odborní poradci Vám pomohou s výběrem vhodných prostor, budou Vás zastupovat při jednání s pronajímatelem, vyjednají podmínky nájmu s přihlédnutím k optimalizaci provozních nákladů a připraví veškeré podklady k uzavření nájemní smlouvy.

Proč využít služeb společnosti Cushman & Wakefield ?

Přednosti společnosti Cushman & Wakefield spočívají především v uspokojení potřeb a přání svých klientů úsporami nákladů (optimalizace operativních i kapitálových výdajů a s tím související optimalizace prostor k podnikání – tzn. v případě potřeby poskytnout kanceláře k pronájmu), časovou úsporou (klient se může dál v klidu a bez starostí věnovat své podnikatelské činnosti), řízením celého procesu (poradenská firma zajistí komunikaci se zúčastněnými subjekty a připraví veškeré podklady včetně flexibilní nájemní smlouvy, která zabezpečí stávající i budoucí potřeby klientů) a v neposlední řadě aplikací zpracovaných srovnávacích finančních a tržních analýz, statistik a to vše dle vnitřních pravidel strategického realitního plánování.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.