Tipy a rady

Jak na nákup, pronájem a prodej komerčních realit

Cushman & Wakefield

Společnost Cushman & Wakefield je soukromou firmou, jež byla založena v roce 1917 a v současné době provozuje 234 kanceláří s více než 13.000 zaměstnanci v 61 zemích světa. Na český trh vstoupila v roce 1993. Pražská a bratislavská kancelář disponuje 126 zaměstnanci. Největší světová poradenská firma v oblasti komerčních nemovitostí poskytuje komplexní řešení pro majitele nemovitostí, nájemce a investory. Odborně vyškolení a nestraní poradci vůči pronajímatelům s výbornou znalostí trhu v oblasti komerčních realit Vám za pomoci zpracovaných srovnávacích finančních a tržních analýz a statistik z podkladů finančních, smluvních a technických parametrů rychle a spolehlivě zařídí nákup, prodej a pronájem kanceláří, hotelů, maloobchodních prostor, skladových prostor, průmyslových hal a pozemků, dále Vám zařídí úvěrové a kapitálové financování a poskytnou Vám transakční, znalecké a konzultanské služby, jež zahrnují podnikatelské a realitní poradenství.

Služby pro nájemce

Zařídit si pronájem kanceláře či jiných komerčních prostor není snadná záležitost a vyžaduje tomu věnovat spoustu času, který je v podnikání velmi ceněn. A proto vše nechte na odborných poradcích společnosti Cushman & Wakefield. Tito odborní poradci Vám pomohou s výběrem vhodných prostor, budou Vás zastupovat při jednání s pronajímatelem, vyjednají podmínky nájmu s přihlédnutím k optimalizaci provozních nákladů a připraví veškeré podklady k uzavření nájemní smlouvy.

Proč využít služeb společnosti Cushman & Wakefield ?

Přednosti společnosti Cushman & Wakefield spočívají především v uspokojení potřeb a přání svých klientů úsporami nákladů (optimalizace operativních i kapitálových výdajů a s tím související optimalizace prostor k podnikání – tzn. v případě potřeby poskytnout kanceláře k pronájmu), časovou úsporou (klient se může dál v klidu a bez starostí věnovat své podnikatelské činnosti), řízením celého procesu (poradenská firma zajistí komunikaci se zúčastněnými subjekty a připraví veškeré podklady včetně flexibilní nájemní smlouvy, která zabezpečí stávající i budoucí potřeby klientů) a v neposlední řadě aplikací zpracovaných srovnávacích finančních a tržních analýz, statistik a to vše dle vnitřních pravidel strategického realitního plánování.

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.