Domů » Luxusní schodiště pro reprezentaci vašeho interiéru
Interiér

Luxusní schodiště pro reprezentaci vašeho interiéru

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního, moderního, elegantního a luxusního schodiště, jež by reprezentovalo Váš soukromý nebo komerční interiér? Doporučuji Vám obrátit se na společnost Bavalone s.r.o. z Prahy, jež nabízí skleněná a dřevěná schodiště výjimečného designu, kvality, punce originality a prvotřídního zpracování.

Bavalone s.r.o.

Originální, kvalitní, bezpečné, spolehlivé, moderní, elegantní a luxusní schody za přijatelné ceny pro každého Vám nabízí spolehlivý prodejce a výhradní zástupce rakouského výrobce schodů Siller v ČR i SR společnost Bavalone s.r.o. s pobočkou v Praze a současně provozující internetový obchod Palazzio luxusní bydlení na klíč s odkazem na webové stránky www.palazzio.cz. Nabízená luxusní schodiště zahrnují betonová, dřevěná, komerční, lomenicová, ocelová, spirálová, točitá, vetknutá, vzdušná a skleněná schodiště a klasické a konzolové schody.

Skleněná schodiště

Skleněná schodiště rovného, zatočeného, točitého nebo vřetenovitého tvaru s centrálním sloupem bývají zpravidla celoskleněná (schody + zábradlí) nebo s designovými prvky ze dřeva, kovu a přírodního (žula, mramor aj.) či umělého kamene.

Výrobním materiálem skleněného schodiště je především tvrzené, laminované bílé sklo s obsahem železa. Velmi oblíbenými variantami jsou skleněné schody podsvícené LED světly v měnících se barvách nebo s tónovanými skly, jež se zatmaví, když se po schodišti kráčí.

Jak se realizuje interiérové skleněné schodiště?

Pro zrealizování interiérového skleněného schodiště stačí firmu Bavalone s.r.o. kontaktovat přes e-mail nebo osobně v sídle společnosti. Do zprávy e-mailu uvedete Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresu, kam se bude realizovat schodiště a telefon) a o co máte zájem (dle výběru z webu Palazzio). Na e-mail Vám bude odpovězeno nejdéle do druhého dne.

Po zaměření místa realizace bude zpracován plán a cenová kalkulace pro realizaci schodiště a následné dojde k jeho výrobě na zakázku.

Schodiště je do místa realizace dodáváno po jednotlivých komponentech. Samotné montáží předchází důkladné vyměření prvních stupňů schodiště. Po ukotvení základního stupně probíhá realizace skleněného schodiště díky jeho tíži velmi rychle a s maximální pečlivostí jsou na něho aplikovány všechny designové prvky, jež dotváří jeho dokonalý vzhled.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.