Domů » Čím vrtat, šroubovat, brousit a hoblovat?
Tipy a rady

Čím vrtat, šroubovat, brousit a hoblovat?

Obtěžují Vás vaši sousedé neustálým vytvářením hluku nejrůznějším el. nářadím. Zkuste být tolerantnější, protože pokud jste ještě neměli potřebu ve svém bytě (což je dost neobvyklé) cokoliv sešroubovat či připevnit na zeď, tak Vás to určitě čeká. Při každé rekontrukci bytu nebo nákupu nového nábytku je potřeba vrtat a šroubovat a i Vy se stanete Vámi tolik proklínajícími rušiteli. Při nákupu el. nářadí buďte velmi obezřetní a potřebné produkty vybírejte především dle prověřených značek, příp. doporučení a vyvarujte se no name nářadí, které by Vám mohlo shořet po několika málo použitích a v horším případě by mohlo ohrozit i Vaše zdraví.

levneELEKTRO.cz

Kvalitní, značkové a spolehlivé vrtačky, akuvrtačky bez příklepu a akušroubováky značek NAREX, METABO, BLACK&DECKER, BOSCH, MAKITA, EINHELL, FERM, DEWALT, PROMA, POWER UP aj. nejrůznějších designů, příkonů, otáček, hmotností a barevného provedení, dále úhlové, vibrační, excentrické, pásové, oscilační, multifunkční, stolní kotoučové aj. brusky a el. hoblíky značek NAREX, MAKITA, BOSCH, BLACK&DECKER, EINHELL, METABO, WORX, SHARKS, EXTOL, SKIL, MAKTEC aj. nejrůznějších designů, příkonů, hmotností, využití a barevného provedení a další nářadí pro kutily do domácnosti a do dílny a profi nářadí pro řemeslníky a na stavbu za přijatelné ceny pro každého Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost ELEKTRA PV s.r.o. s pobočkou v Českých Budějovicích a současně provozující internetový obchod levneELEKTRO.cz s odkazem na webové stránky www.levneelektro.cz.

V nabídce této firmy dále najdete příslušenství k vrtání, šroubování, broušení a hoblování zahrnující velmi kvalitní sady nástavců (bitů, torxů, oříšků), vrtáků a ručních ráčen, jež jsou dodávány v praktických přepravních kufřících či pouzdrech, brusné mřížky na sádrokarton a mnoho dalšího příslušenství.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.