Domů » Dlažba a obklady do koupelen a kuchyní
Nezařazené

Dlažba a obklady do koupelen a kuchyní

Již jste úspěšně ukončili hrubou stavbu, přestavbu nebo rekonstrukci rodinného domu, bytového domu, bytu, kancelářských nebo dalších soukromých či komerčních prostor? Určitě již za sebou máte, ať už svým přičiněním nebo s pomocí specializovaných firem zaměstnávajíc odborně vzdělané a vyškolené pracovníky, zednické, tesařské, pokrývačské, klempířské, izolatérské, podlahářské, elektrikářské, topenářské, vodoinstalatérské, štukatérské, malířské, lakýrnické, natěračské a jiné práce. Ale řemeslným činnostem není konec. K zútulnění Vašeho interiéru nebo exteriéru se neobejdete bez pokladačských a obkladačských prací.

Úkolem pokladačských prací je obkládání podlah dlažbou (dlaždice, dlaždičky) a obkladačské práce slouží k obkládání stěn a fasád obklady (obkladačky, kachličky). Dlažba a obklady jsou stavební skládané materiály, jež se vyrábí z keramiky, kamene, dřeva, skla, plastu a kovu a plní praktický i estetický účel. Rozlišujeme je na použití do interiéru a exteriéru a svislé a vodorovné.

Nejoblíbenějšími a nejpoužívanějšími obklady do kuchyně, koupelny, umývárny, WC a předsíně jsou keramické obklady. Jejich výrobním materiálem je směs jílu, písku, taviv a barviv. Podle úpravy keramiky dělíme obklady na glazurované (lesklý povrch, barva lomu je odlišná od povrchové glazury, levnější) a slinuté (matný povrch, celý obklad je probarvený, dražší).

Pokud hledáte spolehlivého prodejce nabízejícího značkovou, kvalitní, moderní a elegantní dlažbu a obklady do koupelny, kuchyně, ale i na terasu nebo fasádu nejrůznějších typů, vzorů, rozměrů, povrchových úprav a barevného provedení od tuzemských i zahraničních výrobců, tak se obraťte na společnost Kerabel s.r.o. s kamennou pobočkou v Praze a současně provozující webové stránky KERABEL s odkazem na www.obklady-a-dlazba.cz. V nabídce této firmy dále najdete sanitární vybavení, lepící a spárovací hmoty a stavební chemii. Jejich poskytovanými službami jsou pomoc a poradenství při výběru obkladů, dlažeb či jiného zboží a v neposlední řadě vizualizace zařizovaných a rekonstruovaných prostor či samotná realizace koupelny či kuchyně přesně dle Vašeho přání a potřeb.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.