Tipy a rady

CNC kovoobrábění a zámečnická kovovýroba

Každá doba chce své a svůj vývoj. Již lidé v pravěku a starověké civilizace brzy přišli na to, že kovové výrobky jsou pevnější, kvalitnější a déle použitelné než dřevěné a kamenné výrobky. Co bychom si v dnešní době počali bez kovovýroby? Součástí staveb, jež rostou jako houby po dešti, jsou ocel, hutní materiál a spojovací materiál (šrouby, podložky, matice, závitové tyče). Dále se bez výrobků z kovovýroby neobejdeme především v hutním (surové železo, ocel, trubky, roury, plechy, dráty, odlitky), strojním (průmyslové stroje, strojní součásti), stavebním (ocelové konstrukce, vodojemy, anténní stožáry, věže, kolejnice), energetickém (stožáry pro elektrická vedení) a petrochemickém průmyslu (uskladňovací nádrže, rafinérské pece).

Kovy zpracováváme různými procesy, a to metalurgickými postupy jako litím, kováním, tvářením za studena, válcováním, protlačováním, slinováním, stříháním, ohýbáním a kovoobráběním. Kovy tvarujeme za studena řezáním a broušením. Při kovoobrábění se neobejdeme bez kovoobráběcích strojů – soustruh, fréza, vrtačka apod.

Hledáte spolehlivou firmu, jejíž specializací jsou kovoobrábění a zámečnická kovovýroba? Obraťte se na společnost HANAKOV, spol. s r.o., jež má pobočku v Prostějově a veškeré info o jejím zaměření a nabídce služeb se dovíte na webových stránkách HANAKOV s odkazem na www.hanakov.cz. Tato firma je zárukou spolehlivého dodavatele pro CNC kovoobrábění velkosériové, malosériové i kusové výroby, dále se zabývá zámečnickou kovovýrobou a povrchovými úpravami (tryskání, lakování, zinkování – tzv. metalizace).

Kovoobrábění

● rotační díly – kostry elektromotorů, přírubové štíty, řemenice
● jiné polotovary různých tvarů a materiálů
● 3D měřící stroj

Zámečnická kovovýroba

● výroba a montáž ocelových konstrukcí
● výroba speciálních konstrukcí a svařenců
● výroba lisovaných dílů
● protipožární dveře
● sloupové jeřáby

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.