GstarCAD od společnosti GS SOFT: Alternativní CAD řešení

 V dnešní době je CAD program klíčovým nástrojem, který umožňuje architektům, inženýrům a projektantům v mnoha odvětvích vytvářet detailní výkresy a přesnou technickou dokumentaci. Na trhu 2D a 3D CAD programů představuje AutoCAD® dominantní sílu, avšak jeho licenční politika, omezená na formu pronájmu a vysoké ceny, představují pro některé společnosti velkou investici.

Společnost GS SOFT přináší kvalitní CAD alternativu k populárnímu AutoCADu®, a to ve formě trvalých licencí pro 2D CAD kreslení (verze Standard jako alternativa za AutoCAD LT®) a 3D modelování (verze Professional jako alternativa za plný AutoCAD®) za férové ceny, s možností využívání licencí i ve formě síťové verze.

Ve spolupráci s vývojáři ze společnosti GstarSoft zajišťuje GS SOFT pravidelné aktualizace a technickou podporu k programu GstarCAD, čím udržuje software aktuální a stabilní, což přispívá k celkové spokojenosti uživatelů.

GstarCAD se vyznačuje plnou kompatibilitou se soubory DWG, uživatelským rozhraním známým z AutoCADu®, širokou nabídkou 2D a 3D funkcí a možností vytváření a používání dynamických DWG bloků. Uživatelé si mohou program přizpůsobit individuálním potřebám a rozšířit funkcionalitu pomocí nadstaveb a doplňků třetích stran, na rozdíl od AutoCADu LT® je tato možnost dostupná i v levnější verzi Standard.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Tereza Vlčková