Domů » Krby, krbová kamna, krbové vložky
Nezařazené

Krby, krbová kamna, krbové vložky

Přemýšlíte, jak by jste mohli zútulnit interiér Vašeho rodinného domu, chalupy, chaty nebo jiných objektů? Doporučuji Vám pořídit si krb, krbová kamna nebo krbovou vložku. Krby Vám přinesou do vašich domovů nejenom teplo, ale i pohodu a příjemnou atmosféru. Není nic romantičtějšího než si užít příjemné chvíle s životním partnerem u skleničky vína za účasti hřejícího a plápolajícího ohně z krbu. Krbová kamna a krbové vložky zajišťují ekonomický, ekologický a estetický zdroj tepla s možností vytápět několik místností najednou.

Chcete-li si pořídit bezproblémové krby, krbová kamna nebo krbové vložky za přijatelné ceny odpovídající jejich kvalitě, tak se obraťte na spolehlivého prodejce ARDO KERAMIKA, spol. s r.o. s pobočkou v Praze a současně provozujícího webové stránky ARDO keramika s.r.o.s odkazem na www.ardokeramika.cz. Tato firma s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky existující na našem trhu od roku 1994 se zabývá návrhy krbů, kachlových kamen a topných systémů, výrobou krbů, topných systémů, keramických kachlů a technických keramik, návrhy a studiemi interiérů a v neposlední řadě dovozem krbů, krbových, kamnových vložek a krbových kamen, peletových kamen, zahradních krbů, keramických kachlů, velkoplošné keramiky a kuchyňských sporáků, grilů a krbů s otevřeným ohněm v jednom včetně příslušenství od předních evropských výrobců značek jakými jsou Rüegg, Attika, CookCook, Swisskeramika a Olsberg.

Veškeré nabízené krby, krbová kamna, krbové vložky a další výrobky můžete vidět na showroomu Studia Rüegg Switzerland Praha v Radlické ulici. Využít můžete i poradenství interiérového architekta, jež Vám pomůže s návrhem krbů a kamen, výběrem povrchových úprav jednotlivých výrobků a zpracováním studie krbu či kamen včetně technické zprávy a rozpočtu.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.