Domů » Jak posílit imunitu a předejít vážnému průběhu koronaviru?
Tipy a rady

Jak posílit imunitu a předejít vážnému průběhu koronaviru?

Věděli jste, že koronavirus napadá napadá především element KOV (plíce a tlusté střevo), přičemž tlusté střevo je základem imunity? Takže je třeba podpořit hlavně imunitu a to v následujících ohledech. Praktické tipy jsme pro vás připravili společně s e-shopem Rouskoshop.cz. V jeho nabídce najdete roušky se stříbrem pro muže, ženy i děti a nyní také levné respirátory.

1. krok – Vyřaďte z jídelníčku vše, což výrazně oslabuje imunitu a to hlavně sladkosti, sladké nápoje, všechny mléčné výrobky, chléb, pečivo, nekvalitní červené maso a potraviny s vysokým obsahem chemických látek.

2. krok – Dejte si pozor na chlad (studené – počasí, jídla, nápoje a zmrzlina), protože virus je chladné povahy a chlad ho výrazně podporuje. Také si třeba dávat pozor na stres, fyzické a psychické přetížení, ponocování a na lidi, co už jsou nemocní.

3. krok – Pozor na minusové – negativní emoce jako jsou strach a smutek. Blokují imunitu, ale i plíce a tlusté střevo, zatímco štěstí, radost a pohoda imunitu podporuje, jakož i plíce a tlusté střevo.

Tip: Věděli jste, že na rouskoshop.cz zakoupíte pěkné roušky s obrázky?

4. krok – Do jídelníčku zařaďte kvalitní potraviny, zvláště ty na podporu elementu KOV jako rýži natural, celer, petržel, bílou ředkvičku, křen, mladou zelenou cibulku.

5. krok – Použijte naši nejsilnější zeleninu na imunitu, čili česnek nebo medvědí česnek, který právě teď roste.

6. krok – Přidejte si do jídelníčku pikantní koření: Kajanský, chilli, pepř, protože pikantní chuť podporuje tlusté střevo, ničí patogeny a nežádoucí mikroorganismy.

7. krok – Zařaďte do jídelníčku fermentované potraviny, zejména kvalitní kysané zelí.

8. krok – Přes den cucejte v ústech hřebíček, protože má silné antiseptické a protizánětlivé účinky.

9. krok -Do vody nebo nápoje si přidejte skořici nebo pár kapek kvalitního éterického oleje, např. Tea tree, Grepfruit, Skořice.

10. krok – Konzumujte silné vývary nebo polévky, do kterých si můžete přidat kuzu škrob, který výrazně podporuje imunitu.

11. krok -Na podporu imunity konzumujte mladý ječmen a na podporu tlustého střeva Chlorellu, která kromě detoxikačních účinků má i dezinfekční, protizánětlivé, protivirové a protiplísňové účinky.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.