Tipy a rady

Jak posílit imunitu a předejít vážnému průběhu koronaviru?

Věděli jste, že koronavirus napadá napadá především element KOV (plíce a tlusté střevo), přičemž tlusté střevo je základem imunity? Takže je třeba podpořit hlavně imunitu a to v následujících ohledech. Praktické tipy jsme pro vás připravili společně s e-shopem Rouskoshop.cz. V jeho nabídce najdete roušky se stříbrem pro muže, ženy i děti a nyní také levné respirátory.

1. krok – Vyřaďte z jídelníčku vše, což výrazně oslabuje imunitu a to hlavně sladkosti, sladké nápoje, všechny mléčné výrobky, chléb, pečivo, nekvalitní červené maso a potraviny s vysokým obsahem chemických látek.

2. krok – Dejte si pozor na chlad (studené – počasí, jídla, nápoje a zmrzlina), protože virus je chladné povahy a chlad ho výrazně podporuje. Také si třeba dávat pozor na stres, fyzické a psychické přetížení, ponocování a na lidi, co už jsou nemocní.

3. krok – Pozor na minusové – negativní emoce jako jsou strach a smutek. Blokují imunitu, ale i plíce a tlusté střevo, zatímco štěstí, radost a pohoda imunitu podporuje, jakož i plíce a tlusté střevo.

Tip: Věděli jste, že na rouskoshop.cz zakoupíte pěkné roušky s obrázky?

4. krok – Do jídelníčku zařaďte kvalitní potraviny, zvláště ty na podporu elementu KOV jako rýži natural, celer, petržel, bílou ředkvičku, křen, mladou zelenou cibulku.

5. krok – Použijte naši nejsilnější zeleninu na imunitu, čili česnek nebo medvědí česnek, který právě teď roste.

6. krok – Přidejte si do jídelníčku pikantní koření: Kajanský, chilli, pepř, protože pikantní chuť podporuje tlusté střevo, ničí patogeny a nežádoucí mikroorganismy.

7. krok – Zařaďte do jídelníčku fermentované potraviny, zejména kvalitní kysané zelí.

8. krok – Přes den cucejte v ústech hřebíček, protože má silné antiseptické a protizánětlivé účinky.

9. krok -Do vody nebo nápoje si přidejte skořici nebo pár kapek kvalitního éterického oleje, např. Tea tree, Grepfruit, Skořice.

10. krok – Konzumujte silné vývary nebo polévky, do kterých si můžete přidat kuzu škrob, který výrazně podporuje imunitu.

11. krok -Na podporu imunity konzumujte mladý ječmen a na podporu tlustého střeva Chlorellu, která kromě detoxikačních účinků má i dezinfekční, protizánětlivé, protivirové a protiplísňové účinky.

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.