Domů » Kompresory Mark
Nezařazené

Kompresory Mark

Kompresor je stroj, který se používá ke stlačování plynů a par. Podle způsobu zvyšování tlaku se kompresory dělí na objemové (, u kterých se tlak zvyšuje zmenšováním objemu pracovního prostoru stlačovaného plynu) a rychlostní např. turbokompresor (axiální a radiální, u kterých se tlak zvyšuje zrychlením proudícího plynu a po něm následující přeměnou kinetické energie v tlak). Objemové kompresory se dále dělí na pístový kompresor, rotační kompresor (lamelový, dvourotorový, vodokružný, šroubový) a scroll ,,spirálový“ kompresor.

Širokou nabídku kvalitních a cenově dostupných pístových, šroubových a bezolejových rotačních kompresorů značky Mark pro stlačování vzduchu včetně příslušentví zahrnující oleje pro kompresory, pneumatické nářadí, silentbloky a tlakové spínače nabízí společnost ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o. provozující webové stránky ŘETĚZY OLOMOUC s odkazem na www.retezyolomouc.cz. V nabídce této firmy dále najdete výrobky předních českých i světových výrobců pohonné techniky a techniky stlačeného vzduchu zahrnující řetězy, řetězová kola, ozubená kola, ozubené řemenice, klínové řemenice, upínací pouzdra, svěrná pouzdra, hřídelové spojky, klouby a hřídele, ložisková tělesa, převodovky, elektromotory, pneumatické prvky VSK, pneumatické nářadí M7, pneumatické šroubení, automatické napínáky řemenů, vodící profily, omezovače kroutícího momentu, normované díly a válečky.

Pístové kompresory Mark se využívají v menším dílenském provozu, autoservisech, pneuservisech, lakovnách a v malých řemeslných dílnách a jsou určeny pro huštění pneumatik, pohon pneumatického nářadí nebo pro pohon stříkacích a ofukovacích pistolí.

Šroubové kompresory Mark mají široké uplatnění především ve středních a velkých průmyslových výrobních podnicích.

Bezolejové rotační kompresory Mark jsou určené pro zdravotnické účely a provozy s nejvyššími možnými nároky na kvalitu vzduchu.

Využijte i Vy mimořádné akční nabídky společnosti ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o. platné do 22.12.2011 na nejprodávanější modely z řad profesionálních pístových kompresorů Mark jako jsou řady Blueline (25DC2, 50DC2), Bluewind Pro (25DM2P, 50DM2P) a Stormy Pro (90C3YP).

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.