Domů » Kompresory Mark
Nezařazené

Kompresory Mark

Kompresor je stroj, který se používá ke stlačování plynů a par. Podle způsobu zvyšování tlaku se kompresory dělí na objemové (, u kterých se tlak zvyšuje zmenšováním objemu pracovního prostoru stlačovaného plynu) a rychlostní např. turbokompresor (axiální a radiální, u kterých se tlak zvyšuje zrychlením proudícího plynu a po něm následující přeměnou kinetické energie v tlak). Objemové kompresory se dále dělí na pístový kompresor, rotační kompresor (lamelový, dvourotorový, vodokružný, šroubový) a scroll ,,spirálový“ kompresor.

Širokou nabídku kvalitních a cenově dostupných pístových, šroubových a bezolejových rotačních kompresorů značky Mark pro stlačování vzduchu včetně příslušentví zahrnující oleje pro kompresory, pneumatické nářadí, silentbloky a tlakové spínače nabízí společnost ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o. provozující webové stránky ŘETĚZY OLOMOUC s odkazem na www.retezyolomouc.cz. V nabídce této firmy dále najdete výrobky předních českých i světových výrobců pohonné techniky a techniky stlačeného vzduchu zahrnující řetězy, řetězová kola, ozubená kola, ozubené řemenice, klínové řemenice, upínací pouzdra, svěrná pouzdra, hřídelové spojky, klouby a hřídele, ložisková tělesa, převodovky, elektromotory, pneumatické prvky VSK, pneumatické nářadí M7, pneumatické šroubení, automatické napínáky řemenů, vodící profily, omezovače kroutícího momentu, normované díly a válečky.

Pístové kompresory Mark se využívají v menším dílenském provozu, autoservisech, pneuservisech, lakovnách a v malých řemeslných dílnách a jsou určeny pro huštění pneumatik, pohon pneumatického nářadí nebo pro pohon stříkacích a ofukovacích pistolí.

Šroubové kompresory Mark mají široké uplatnění především ve středních a velkých průmyslových výrobních podnicích.

Bezolejové rotační kompresory Mark jsou určené pro zdravotnické účely a provozy s nejvyššími možnými nároky na kvalitu vzduchu.

Využijte i Vy mimořádné akční nabídky společnosti ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o. platné do 22.12.2011 na nejprodávanější modely z řad profesionálních pístových kompresorů Mark jako jsou řady Blueline (25DC2, 50DC2), Bluewind Pro (25DM2P, 50DM2P) a Stormy Pro (90C3YP).

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.