V malebném prostředí Žižkova můžete strávit celý život

Jde o místo, kde se neustále něco děje a nikdy nezažijete nudu. Pokud jste už dříve přemýšleli, kde byste zapustili kořeny, jeden tip určitě najdete v Praze. Velkoměsto západoevropského střihu, které nabídne spoustu pracovních příležitostí i kulturního vyžití, je pro mladé české rodiny velmi přívětivé. Sportování, odpočinek, ale i běžné nákupy v supermarketu, vše bude doslova na dosah ruky. Proč potom ještě přemýšlet o jiné lokalitě? Žádná krajská centra nenabídnou to, co naše metropole a nabídka platí pro všechny, milionové město se už těší na nové obyvatele.

Na Praze 3 je výborná občanská vybavenost

Nejsou to jen lékárny, mateřské školy a dětská hřiště, která potěší mladé rodiny. Pokud jste se rozhodli, že byty na prodej Praha 3 budou to pravé, jistě víte, že zdejší občanská vybavenost je opravdu na jedničku. Je pravda, že se nabídka už pomalu tenčí a zbývá jen několik málo bytů. Pravý čas k rozhodnutí je tedy nyní! Pokud si ještě pamatujete starý Žižkov, je třeba podotknout, že v příštích několika letech dostane tato pražská čtvrť novou podobu. Moderně laděné bydlení, které je vzdušné a útulné, může být brzy vaše. Počítá se i s garážovými stáními, pro vybrané byty je tu také předzahrádka, na níž lze pěstovat levandule nebo růže. A v neposlední řadě, balkon nebo lodžie jsou u vybraných bytových jednotek také. Krásnému výhledu s odpolední kávou na stolku nic nebrání!

Pohodlí a útulnost v jednom balení

Zaujala vás podobná nabídka? Projekt Byty u parku spěje do svého finiše, přináší nízkoenergetický standard a také blízkost přírody. Parukářka nebo Židovské pece jsou parky, do kterých to budete mít doslova pár kroků. Sportovní vyžití, nákupy, ale také zastávky MHD, to všechno bude v docházkové vzdálenosti. O velmi příjemné bydlení je tedy postaráno!

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Ema Foldyšová