Domů » Máte problémy s páteří? Viník je možná blíž než si myslíte!
Tipy a rady

Máte problémy s páteří? Viník je možná blíž než si myslíte!

Dnešní uspěchaná doba zdraví moc nepřeje. Neustálý stres, poletování mezi zaměstnáním, rodinou, domácností a člověk se pomalu zastaví až, když jde spát. Ovšem ani během spánku si mnoho lidí moc neodpočine. A mohou si za to sami!

Pokud se budíte rozlámaní, neodpočatí a zbytek dne se všemožně protahujete, kroutíte hlavou všemi směry jako holub, pak právě vy by jste se měli zamyslet, odkud vaše obtíže pramení. Roky špatného držení těla, sedavé nebo fyzicky náročné zaměstnání, to jsou skutečnosti, které hnedle označujeme za viníky. Kolikrát je ovšem hlavním viníkem něco docela jiného, něco co je vám blíž než si myslíte. Vaše postel! To je kolikrát takový maskovaný nepřítel, který se tváří zcela nevině, ale nenechte se oklamat.

Kvalitní postele a kvalitní matrace jsou základem pro zdravý spánek a zdravá záda. I přes kvanta odborníků, kteří o tom píší v knihách, časopisech nebo o tom mluví v televizi, si stále nedá říct a raději si koupí nekvalitní postel, zn.: Zdraví, nezdraví, hlavně že ušetříme! Přitom, když si spočítáte kolik let vám bude sloužit kvalitní postel a kolik její nekvalitní verze, tak zjistíte, že i dražší postele jsou ve skutečnosti levné postele!

V internetovém obchodu prospanek.cz naleznete čalouněné postele i postele z masivu. V tomto e-shopu si můžete vybrat z velkého množství postelí z masivního dřeva, převážně z buku a smrku. Hlavními přednostmi je vysoká kvalita a důmyslné řemeslné zpracování. Povrchová úprava je prováděna ekologickými a vodou ředitelnými laky, které chrání dřevo před vlhkostí, poškrábáním, slunečním zářením a oděrem.

Pokud opravdu musíte šetřit každou korunu, využijte až 56% slev na vybrané postele z e-shopu prospanek.cz a pořiďte si levné postele. Ale pospěšte si, věčně tam na vás čekat nebudou!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.