Nečekejte až vám dům spadne na hlavu!

Rádi koukáte na televizní pořady o bydlení, listujete časopisy a katalogy a říkáte si, že tak nějak by měl vypadat Váš byt nebo dům? Ovšem pak se rozhlédnete kolem a zjistíte, že realita je úplně někde jinde a jen vymalovat a koupit nový nábytek rozhodně nestačí. Pokud už se na současný stav Vašeho bydlení nemůžete koukat, pak nezbývá nic jiného než vypnout pořad o bydlení a jít s tím něco dělat. Pokud však Vaše zručnost začíná a končí u malířské štětky a Vaše bydlení přitom potřebuje pořádnou rekonstrukci, nezbývá nic jiného než si na pomoc zavolat odborníky, kteří mají na starosti rekonstrukce staveb.

A právě Imperial NEXT s.r.o. takové kvalifikované zaměstnance má. Proto Vám může nabídnout provedení práce e v oblasti elektrikářství, instalatérství, zednictví, podlahářství, malířství a spoustu dalších segmentů, které zajišťují kompletní rekonstrukci budov. Součástí rekonstrukce staveb jsou i stavební úkony týkající se fasád, omítek, klempířských prací, vnitřních příček, požárních a komunikačních systémů a ekologická likvidace jakéhokoliv odpadu.

Služby Imperial NEXT s.r.o. můžete využít na rekonstrukci rodinných domů, bytových jednotek (panelové byty, podkrovní byty, apod.), kanceláří, obchodních prostor, hotelů, restaurací, kaváren, heren, kasin, nočních klubů atd. Ještě před samotnou rekonstrukcí budou zajištěna potřebná stavební povolení, bude zajištěn a dovezen kvalitní materiál. V případě zájmu se rekonstrukce Praha postará i o nový nábytek a majitelé komerčních objektů jistě uvítají instalaci kamerových systémů, ozvučení a dalšího vybavení.

Protože ceny energií stále rostou, většina lidí přemýšlí, jak snížit jejich spotřebu. Jedním ze základních kamenů nižší spotřeby je rozhodně zateplení fasád a výměna oken dřevěných za okna plastová.

Bydlíte v bytě, kde ještě straší staré bytové jádro? Tak už se ho přestaňte bát a proměňte svou starou koupelnu nebo kuchyň na moderní verzi.

A kde rekonstrukce Praha působí? Po celé České republice a také v Německu.

Publikováno: 06. 12. 2012

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Ema Foldyšová