Domů » Kde najít zručné instalatéry – v Českých Budějovicích
Tipy a rady

Kde najít zručné instalatéry – v Českých Budějovicích

Zn.: Hledá se zručný instalatér

Většina lidí, kteří už měli tu čest s nějakým řemeslníkem nebo stavební firmou, mají noční můry ještě dnes. Vážně jsme tak nároční, když za své peníze e chceme kvalitní a spolehlivé služby? Jestliže bydlíte na jihu Čech máte vyhráno! Instalatér a topenář Roman Hrubeš provádí instalatérské a topenářské práce v Českých Budějovicích a okolí. Kvalitní a levné služby nabízí firmám i domácnostem zejména na jihu Čech.

Co všechno umí?

Instalatérství a topenářství Roman Hrubeš se specializuje na rozvody vody, vzduchu, odpadů, topení a plynu. Na veškeré rozvody je používaná měď, nerez, ocel, plast aj. prostě to, co si budete přát. Další službou jsou kompletní solární a voltaické systémy a to včetně kompletního projektovéhó zajištění, dále rekonstrukce bytových jader a podlahové topení. Samozřejmostí je i dodávání kotlů, vodojemů, vzduchojemů, akumulačních nádob, bojlerů, radiátorů, solárních systémů (včetně panelů a fotovoltaických systémů), elektrických rozvodů a ostatních komponentů. Všechen materiál je dodáván na místo určení. Potřebujete zhotovit projektovou dokumentaci nebo provést revizi na Vašem domě, bytě či výrobní hale? I s tím se můžete obrátit na instalatérství České Budějovice. Zde Vám vyhotoví předběžné cenové kalkulace a navrhnou technické řešení podle Vašich potřeb.

Kde ho najdete?

Pro více informací můžete kontaktovat instalatérství České Budějovice na telefonním čísle: 724 156 208, nebo na adrese Instalatérství Roman Hrubeš, Heřmaň 48, 370 07 České Budějovice.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.