Domů » Kde najít zručné instalatéry – v Českých Budějovicích
Tipy a rady

Kde najít zručné instalatéry – v Českých Budějovicích

Zn.: Hledá se zručný instalatér

Většina lidí, kteří už měli tu čest s nějakým řemeslníkem nebo stavební firmou, mají noční můry ještě dnes. Vážně jsme tak nároční, když za své peníze chceme kvalitní a spolehlivé služby? Jestliže bydlíte na jihu Čech máte vyhráno! Instalatér a topenář Roman Hrubeš provádí instalatérské a topenářské práce v Českých Budějovicích a okolí. Kvalitní a levné služby nabízí firmám i domácnostem zejména na jihu Čech.

Co všechno umí?

Instalatérství a topenářství Roman Hrubeš se specializuje na rozvody vody, vzduchu, odpadů, topení a plynu. Na veškeré rozvody je používaná měď, nerez, ocel, plast aj. prostě to, co si budete přát. Další službou jsou kompletní solární a voltaické systémy a to včetně kompletního projektovéhó zajištění, dále rekonstrukce bytových jader a podlahové topení. Samozřejmostí je i dodávání kotlů, vodojemů, vzduchojemů, akumulačních nádob, bojlerů, radiátorů, solárních systémů (včetně panelů a fotovoltaických systémů), elektrických rozvodů a ostatních komponentů. Všechen materiál je dodáván na místo určení. Potřebujete zhotovit projektovou dokumentaci nebo provést revizi na Vašem domě, bytě či výrobní hale? I s tím se můžete obrátit na instalatérství České Budějovice. Zde Vám vyhotoví předběžné cenové kalkulace a navrhnou technické řešení podle Vašich potřeb.

Kde ho najdete?

Pro více informací můžete kontaktovat instalatérství České Budějovice na telefonním čísle: 724 156 208, nebo na adrese Instalatérství Roman Hrubeš, Heřmaň 48, 370 07 České Budějovice.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.