Domů » Od koho si nechat postavit nebo zrekonstruovat dům v Teplickém okrese?
Stavba a rekonstrukce

Od koho si nechat postavit nebo zrekonstruovat dům v Teplickém okrese?

Hledáte spolehlivou stavební firmu zabývající se stavebními pracemi v Teplickém okrese, jež Vám dle Vašich přání a představ zrealizuje ekologickou, moderní, luxusní a unikátní nízkoenergetickou novostavbu v energeticky pasivním standardu? Doporučuji Vám obrátit se na jednoho z hlavních dodavatelů stavebních prací v okrese Teplice (působnost od Chomutova až po Ústí n. L.), a to stavební firmu ABS. dům

Nízkoenergetické novostavby Vám zaručují kvalitu, bezpečnost, energetickou úsporu, vzduchotěsnost, dobré tepelně-izolační a akustické vlastnosti a v neposlední řadě originalitu.

ABS – stavební společnost s.r.o.

Spolehlivá stavební firma ABS s dlouholetou tradicí na trhu, s pobočkou v Bílině a současně provozující informativní webové stránky ABS Vám nabízí kompletní stavební práce při stavbě rodinných domů a bytových domů, rekonstrukci bytů, zateplování fasád, realizaci staveb na klíč, staveb občanského vybavení (školky, školy, zdravotnická zařízení, dětská hřiště), průmyslových staveb (výrobní haly, sklady), administrativních staveb (kancelářské objekty, obchody, městské úřady, státní správa), vodohospodářských staveb, staveb energetického průmyslu (rozvodny, kabelové kanály) včetně inženýrských sítí. betonárka

V nabídce firmy ABS – stavební společnost s.r.o. z Bíliny najdete i betonářské práce, jež zahrnují výrobu betonu, kompletní dodávky betonových konstrukcí (bednění, výztuž, základy, patky, sloupy, stěny, opěrné stěny, stropy, podlahy aj.) včetně uložení a vázání, betonáže včetně dodávky a dopravy betonů.

Velmi kvalitní betony bez příměsy popílku a strusky se vyrábí v období 01.03.-30.11. (při dlouhodobě neklesající teplotě pod -5ºC i mimo toto období) jako konstrukční a nekonstrukční ve vlastní betonárce společnosti ABS ve Světci.

Transportbetony, zakládací, podlahové a provzdušněné betony s dlouhou životností (50-100 let) nebo kompletní betonové směsi včetně betonpumpy na čerpání betonu jsou na stavbu klienta dodávány na korbě nákladního vozu Tatra Ford Transit nebo autodomíchávačem Tatra Man.

Cena betonu se odvíjí od druhu a množství a zimní směs je navýšena o 50,-Kč za m³.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.