Nezařazené

Obalové materiály, balení, obaly, přeprava

Určitě každý z nás občas potřeboval a bude potřebovat zabalit nějaký dárek (např. k narozeninám, ke svatbě, Vánocům) nebo odeslat soukromou nebo firemní poštovní zásilku či balík. K těmto úkonům potřebujeme vhodné obalové materiály a související příslušenství. Obalové materiály využijeme v domácnosti, kanceláři, ale i v obchodu a průmyslu mnoha odvětví. Pro zrychlení manufakturní balící činnosti v průmyslu můžeme využít i nejrůznější balící techniky.

Širokou nabídku sortimentu kvalitního a cenově dostupného obalového materiálu a balicí techniky nabízí spolehlivý prodejce Rajapack, s.r.o. provozující internetový obchod RAJAPACK. V nabídce této společnosti najdete kancelářské potřeby, archivační krabice s víkem, úložné boxy, kontejnery, dřevěné krabice, klopové a teleskopické krabice, obchodní obálky, lepenkové obálky, obálky s bublinkovou a pěnovou fólií, plastové obálky, napínací a ochranné fólie, vše pro paletizaci (ochrana palety, ochranné hrany, stohovatelná plastová paleta, výměnná europaleta, lisovaná paleta, lepenková paleta, plastová paleta), prostředky pro čistotu a údržbu, vázací pásky, textilní pásky, ocelové pásky, barevné vazače, vazače pro instalace, znovupoužitelné vazače, přepravky, víceúčelové skládací boxy, balicí stoly a stojany, regály, řezací nástroje, etiketovače, popisovací přístroje, pouzdra na knihy, obaly na multimédia, poštovní krabice s víkem, zásilkové tubusy, hedvábný papír, papírové tašky, papírové sáčky, plastové tašky, balicí papír, bublinové fólie a sáčky, vlnitá lepenka, samovázací pásky, balicí pásky, odvíječe, lepicí pásky, motouzy, lepidla, antistatické obaly, plastové obaly, zipové plastové sáčky, plastové pásy, svářečky, vše pro party, stroje na výrobu výplňového a ochranného materiálu, stroje na uzavírání krabic, páskovací stroje, ovinovací stroje, stroje na likvidaci obalů a našli bychom mnoho dalšího materiálu a zboží.

Přednostmi společnosti Rajapack, s.r.o. jsou nabídka pestrého výběru obalů a strojů vhodných pro zabalení, zaslání, ochranu, zabezpečení, uzavření a skladování za rozumnou cenu, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, množstevní slevy, možnost periodické dodávky materiálu a zboží po celé ČR i do zahraničí a nabídka návštěvy show-roomu v sídle firmy s možností prohlídky balících systémů a strojů.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.