Domů » Obalové materiály, balení, obaly, přeprava
Nezařazené

Obalové materiály, balení, obaly, přeprava

Určitě každý z nás občas potřeboval a bude potřebovat zabalit nějaký dárek (např. k narozeninám, ke svatbě, Vánocům) nebo odeslat soukromou nebo firemní poštovní zásilku či balík. K těmto úkonům potřebujeme vhodné obalové materiály a související příslušenství. Obalové materiály využijeme v domácnosti, kanceláři, ale i v obchodu a průmyslu mnoha odvětví. Pro zrychlení manufakturní balící činnosti v průmyslu můžeme využít i nejrůznější balící techniky.

Širokou nabídku sortimentu kvalitního a cenově dostupného obalového materiálu a balicí techniky nabízí spolehlivý prodejce Rajapack, s.r.o. provozující internetový obchod RAJAPACK. V nabídce této společnosti najdete kancelářské potřeby, archivační krabice s víkem, úložné boxy, kontejnery, dřevěné krabice, klopové a teleskopické krabice, obchodní obálky, lepenkové obálky, obálky s bublinkovou a pěnovou fólií, plastové obálky, napínací a ochranné fólie, vše pro paletizaci (ochrana palety, ochranné hrany, stohovatelná plastová paleta, výměnná europaleta, lisovaná paleta, lepenková paleta, plastová paleta), prostředky pro čistotu a údržbu, vázací pásky, textilní pásky, ocelové pásky, barevné vazače, vazače pro instalace, znovupoužitelné vazače, přepravky, víceúčelové skládací boxy, balicí stoly a stojany, regály, řezací nástroje, etiketovače, popisovací přístroje, pouzdra na knihy, obaly na multimédia, poštovní krabice s víkem, zásilkové tubusy, hedvábný papír, papírové tašky, papírové sáčky, plastové tašky, balicí papír, bublinové fólie a sáčky, vlnitá lepenka, samovázací pásky, balicí pásky, odvíječe, lepicí pásky, motouzy, lepidla, antistatické obaly, plastové obaly, zipové plastové sáčky, plastové pásy, svářečky, vše pro party, stroje na výrobu výplňového a ochranného materiálu, stroje na uzavírání krabic, páskovací stroje, ovinovací stroje, stroje na likvidaci obalů a našli bychom mnoho dalšího materiálu a zboží.

Přednostmi společnosti Rajapack, s.r.o. jsou nabídka pestrého výběru obalů a strojů vhodných pro zabalení, zaslání, ochranu, zabezpečení, uzavření a skladování za rozumnou cenu, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, množstevní slevy, možnost periodické dodávky materiálu a zboží po celé ČR i do zahraničí a nabídka návštěvy show-roomu v sídle firmy s možností prohlídky balících systémů a strojů.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.