Domů » Nemovitost k bydlení, podnikání nebo jako investice?
Reality

Nemovitost k bydlení, podnikání nebo jako investice?

BudovaSpolečnost Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. představuje stabilního a kvalitního partnera na trhu s nemovitostmi již od roku 1991. Jako realitní zprostředkovatel a současně majitel všech nabízených nemovitostí se zabývá jak prodejem, tak pronájmem vlastních nemovitostí/bytů, nebytových prostor, kancelářských prostor a dalších realit. Původně se specializovala pouze na Prahu, ale postupně bylo její pole působnosti rozšířeno na Kladno, Pardubice, Hradec Králové, Slané a Odolenou Vodu.

Veškeré informace o nabízených realitách najdete na webových stránkách PSN s odkazem na www.bytypsn.cz.

V současné době je v nabídce společnosti Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. více jak 850 nemovitostí o dispozicích garsonka, 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk, 5+1 a větší a atypický byt v cenových relacích do 2 mil., 2,5 mil., 3 mil., 4 mil. 5 mil. a více.

Nabízených nemovitostí nevyužívají pro bydlení a podnikání pouze koncoví uživatelé, ale i investoří, kteří v nemovitostech vidí nejlepší možné zhodnocení svých finančních prostředků. Pro ně je nabízeno velké množství realit s aktuálním výnosem 6,1 % p.a. Pro maximální zabezpečení investice je společnost Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. schopná zajistit výhodné pojištění pro případ neplacení nájemného nájemníky.

Proč si vybrat nemovitost právě z nabídky Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o.?

Přednostmi společnosti Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. jsou bohatá nabídka vlastních bytů, nebytových prostor, kancelářských prostor, skladů a dalších realit po kompletní rekonstrukci i takové čekající na přestavbu přímo novými majiteli za těch nejlepších možných podmínek bez požadavku provize jako u realitních kanceláří, dále produktivní, zkušení a profesionální realitní makléři, jež prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem, díky kterému jsou schopni najít vhodnou nemovitost či pronájem k Vašemu novému bydlení nebo prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase a uspokojit tak veškeré potřeby svých zákazníků a v neposlední řadě kompletní servis v oblastech jako je zpracování smluv, vklad do katastru nemovitostí či pomoc s vyřízením hypotečního úvěru s výhodnými podmínkami financování u mnoha bank.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.