Reality

Nemovitost k bydlení, podnikání nebo jako investice?

BudovaSpolečnost Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. představuje stabilního a kvalitního partnera na trhu s nemovitostmi již od roku 1991. Jako realitní zprostředkovatel a současně majitel všech nabízených nemovitostí se zabývá jak prodejem, tak pronájmem vlastních nemovitostí/bytů, nebytových prostor, kancelářských prostor a dalších realit. Původně se specializovala pouze na Prahu, ale postupně bylo její pole působnosti rozšířeno na Kladno, Pardubice, Hradec Králové, Slané a Odolenou Vodu.

Veškeré informace o nabízených realitách najdete na webových stránkách PSN s odkazem na www.bytypsn.cz.

V současné době je v nabídce společnosti Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. více jak 850 nemovitostí o dispozicích garsonka, 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk, 5+1 a větší a atypický byt v cenových relacích do 2 mil., 2,5 mil., 3 mil., 4 mil. 5 mil. a více.

Nabízených nemovitostí nevyužívají pro bydlení a podnikání pouze koncoví uživatelé, ale i investoří, kteří v nemovitostech vidí nejlepší možné zhodnocení svých finančních prostředků. Pro ně je nabízeno velké množství realit s aktuálním výnosem 6,1 % p.a. Pro maximální zabezpečení investice je společnost Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. schopná zajistit výhodné pojištění pro případ neplacení nájemného nájemníky.

Proč si vybrat nemovitost právě z nabídky Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o.?

Přednostmi společnosti Pražská správa nemovitosti, spol. s r.o. jsou bohatá nabídka vlastních bytů, nebytových prostor, kancelářských prostor, skladů a dalších realit po kompletní rekonstrukci i takové čekající na přestavbu přímo novými majiteli za těch nejlepších možných podmínek bez požadavku provize jako u realitních kanceláří, dále produktivní, zkušení a profesionální realitní makléři, jež prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem, díky kterému jsou schopni najít vhodnou nemovitost či pronájem k Vašemu novému bydlení nebo prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase a uspokojit tak veškeré potřeby svých zákazníků a v neposlední řadě kompletní servis v oblastech jako je zpracování smluv, vklad do katastru nemovitostí či pomoc s vyřízením hypotečního úvěru s výhodnými podmínkami financování u mnoha bank.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.