Domů » Obklopte se stylem a kvalitou
Tipy a rady

Obklopte se stylem a kvalitou

Zařizujete si domácnost nebo jste se rozhodli k radikální změně vašeho domu či bytu? Chcete se obklopit kvalitními materiály a stylovým nábytkem? Pak pečlivě prostudujte nabídku truhlářské firmy Lopask. Tato firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku z lamina a masivu. Referencí je dlouholetá praxe v oboru, díky které si můžete naporoučet takřka cokoliv. Váš budoucí nábytek se podřídí vašim potřebám.

Zhmotnění vašich představ a potřeb proběhne, již před výrobou nábytku, ve specializovaném 3D programu. V tomto programu je možno vymodelovat schody, kuchyně, vestavěné skříně, kanceláře, dětské pokoje i další nábytek. Tak budete mít naprostou jistotu, jak bude výsledný kousek vypadat, a jak zapadne do vašeho interiéru.

Kuchyně

Kuchyňská linka je pro mnohé zákazníky velký oříšek. Nejde o věc, kterou máte jen tak na chvíli. Většina lidí si novou kuchyni pořizuje po 15 – 20 letech. Tudíž je potřeba si vše pořádně rozmyslet, aby jste pak dvacet let nemuseli nadávat sami sobě. Nejdůležitější je ergonomie kuchyně. Jde o logické uspořádání skříněk, zásuvek, poliček, pracovní plochy tak, aby byl pohyb v kuchyni co možná nejsnadnější a nejpřirozenější. V truhlářství Lopask vám se všemi vašimi pochybnostmi rádi poradí, společně s vámi vytvoří návrh kuchyně a následně ji vyrobí. Již při realizaci návrhu se dbá na ergonomii vaření, estetiku kuchyně a na vaše pracovní návyky.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením malého prostoru v domácnosti nebo i kanceláři. Lopask nabízí širokou paletu materiálů v mnoha různých dekorech a díky tomu, dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na vzhled a funkčnost vestavěných skříní.

Postele

Lopask vyrábí postele z masivního dřeva, které je u nás běžně dostupné (dub, buk, smrk, borovice atd.). Povrchová úprava postelí z masivu se provádí hlavně kvalitními polyuretanovými laky nebo stále oblíbenějšími vosky a oleji. Při použití vosků nebo olejů si dřevo zanechá svůj přírodní charakter. Na všechny postele z masivu poskytuje firma Lopask pětiletou záruku.

Preferujete postele z lamina nebo čalouněné postele? Pak i vy si zde vyberete! Tyto postele jsou rovněž vyráběny na míru podle přání zákazníka.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.