Domů » Obklopte se stylem a kvalitou
Tipy a rady

Obklopte se stylem a kvalitou

Zařizujete si domácnost nebo jste se rozhodli k radikální změně vašeho domu či bytu? Chcete se obklopit kvalitními materiály a stylovým nábytkem? Pak pečlivě prostudujte nabídku truhlářské firmy Lopask. Tato firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku z lamina a masivu. Referencí je dlouholetá praxe v oboru, díky které si můžete naporoučet takřka cokoliv. Váš budoucí nábytek se podřídí vašim potřebám.

Zhmotnění vašich představ a potřeb proběhne, již před výrobou nábytku, ve specializovaném 3D programu. V tomto programu je možno vymodelovat schody, kuchyně, vestavěné skříně, kanceláře, dětské pokoje i další nábytek. Tak budete mít naprostou jistotu, jak bude výsledný kousek vypadat, a jak zapadne do vašeho interiéru.

Kuchyně

Kuchyňská linka je pro mnohé zákazníky velký oříšek. Nejde o věc, kterou máte jen tak na chvíli. Většina lidí si novou kuchyni pořizuje po 15 – 20 letech. Tudíž je potřeba si vše pořádně rozmyslet, aby jste pak dvacet let nemuseli nadávat sami sobě. Nejdůležitější je ergonomie kuchyně. Jde o logické uspořádání skříněk, zásuvek, poliček, pracovní plochy tak, aby byl pohyb v kuchyni co možná nejsnadnější a nejpřirozenější. V truhlářství Lopask vám se všemi vašimi pochybnostmi rádi poradí, společně s vámi vytvoří návrh kuchyně a následně ji vyrobí. Již při realizaci návrhu se dbá na ergonomii vaření, estetiku kuchyně a na vaše pracovní návyky.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením malého prostoru v domácnosti nebo i kanceláři. Lopask nabízí širokou paletu materiálů v mnoha různých dekorech a díky tomu, dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na vzhled a funkčnost vestavěných skříní.

Postele

Lopask vyrábí postele z masivního dřeva, které je u nás běžně dostupné (dub, buk, smrk, borovice atd.). Povrchová úprava postelí z masivu se provádí hlavně kvalitními polyuretanovými laky nebo stále oblíbenějšími vosky a oleji. Při použití vosků nebo olejů si dřevo zanechá svůj přírodní charakter. Na všechny postele z masivu poskytuje firma Lopask pětiletou záruku.

Preferujete postele z lamina nebo čalouněné postele? Pak i vy si zde vyberete! Tyto postele jsou rovněž vyráběny na míru podle přání zákazníka.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.