Domů » Prodej a pronájem pracovní plošiny
Nezařazené

Prodej a pronájem pracovní plošiny

Pracovní plošina

Pracovní plošina je jedním z mnoha existujících zdvihadel. Zdvihadla jsou specializované dopravní prostředky sloužící k přepravě osob, zvířat a věcí především vertikálně, ale i horizontálně a někdy umožňují otáčivý pohyb. Pro bezpečné a zdraví neohrožující používání zdvihadel je potřeba dodržovat nosnost přepravovaných osob, zvířat a věcí danou výrobcem. Zdvihadla je díky jejich složitým konstrukcím a rychlým opotřebováním dílů, z nichž jsou zdvihadla sestavena odborně vyškolenými pracovníky potřeba často kontrolovat a podstupovat revizím. Mezi zdvihadla řadíme výtah, eskalátor, kladkostroj, vrátek, jeřáb, lanovou dráhu, lyžařský vlek, vysokozdvišné plošiny apod. Pracovní plošiny se používají zejména při montážích, údržbářských a revizních pracích ve výškách, v energetickém průmyslu, stavebnictví, technických a komunikačních službách a našli bychom mnoho dalších oborů.

Pracovní plošiny Rybáček

Pokud potřebujete obnovit nebo rozšířit vybavení pracovních plošin na Vaší provozovně nebo soukromé stavbě, tak se obraťte na spolehlivou společnost Plošiny Rybáček s.r.o. s pobočkou v Lounech a současně provozující webové stránky Plošiny Rybáček s odkazem na plosiny-rybacek.cz. Tato firma se zabývá prodejem, pronájmem a servisem nových i bazarových pracovních plošin nadstandardní kvality a nejmodernějších konstrukcí od výrobců značek Cela, Bil-Jax, AIRO, ESDA a Braviisol. V jejich rozličné nabídce najdete přívěsné, samohybné, nůžkové, hasičské a kloubovoteleskopické plošiny, plošiny pro práci v halách, plošiny pro instalaci sádrokartonu, plošiny na automobilovém podvozku a mnoho dalších speciálních pracovních plošin. Nabízený pojízdný servis s reakcí do 12 hodin na oznámenou závadu zahrnuje střední a generální opravy s možností přestavby elektrohydraulických systémů na přímé hydraulické ovládání, opravy konstrukce po havárii (ramena, koše apod.), výměnu hydromotorů otoče JVS za orbitové motory, montáž elektropohonu 220V a 380V, montáž měničů 12V/24V, opravy plošinových ramen a revize a školení obsluhy.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.