Tipy a rady

Ruční nářadí pro domácnost, kutily a řemeslníky

Při stavbě jakéhokoliv objektu a nejrůznějších opravách se neobejdeme bez ručního nářadí. S ručním nářadím se setkáváme při stavbách domů a bytů, opravách v domácnostech a na zahradách a nezbytnými jsou pro kutily a řemeslníky.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného ručního nářadí a brusiva vhodného pro domácnost, kutily i profi pro použití v dílnách a k pracovní činnosti mnoha řemeslných oborů (instalatérství, elektrikářství) od světoznámých českých i světových výrobců značek (Knipex, Rottluff, Lessmann, Tona, Hans Tools, Kennametal, VSM, Lukas, Wera) Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost CBN v.o.s. s pobočkou v Praze a současně provozující internetový obchod CBN.cz s odkazem na webové stránky www.cbn.cz. V nabídce této firmy najdete gola sady, frézovací hroty, instalatérské potřeby a nářadí (hasáky, klešťové a maticové klíče, sika kleště), elektrikářské kleště, náhradní díly a opravné sady ke kleštím Cobra, odizolovacím kleštím, a kabelovým nožům, nůžky na kabely a dráty, šroubováky, pinzety pro elektroniku, brašny, opasky a kufry na nářadí, brusné, řezné, lamelové a diamantové kotouče a spoustu dalšího ručního nářadí.

Brusné kotouče se používají pro broušení svárů, odhrotování a hrubé broušení odlitků. Mezi brusnými kotouči najdete brusné kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 230 mm , šířky 4,8-10 mm a s vnitřním upínacím otvorem 22,2 mm). Velmi důležité je dodržovat úhel sklonu brusného kotouček broušenému materiálu, který by měl být vyšší než 30 stupňů.

Řezné kotouče se používají k řezání stavebních druhů ocelí, ocelových i nerezových plechů, rour a profilů. Mezi řezacími kotouči najdete řezné kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 230mm) a pro stacionární pily (kotouče o velikosti 300 mm, 350 mm, 400 mm a 500 mm). Nezapomínejte, že řezací kotouče jsou určeny k řezání a ne k broušení.

Lamelové kotouče se používají k jemnému i hrubému broušení. Mezi lamelovými kotouči najdete lamelové kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 180 mm) vhodné na broušení betonu, kovu, dřeva i umělé hmoty.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.