Domů » Ruční nářadí pro domácnost, kutily a řemeslníky
Tipy a rady

Ruční nářadí pro domácnost, kutily a řemeslníky

Při stavbě jakéhokoliv objektu a nejrůznějších opravách se neobejdeme bez ručního nářadí. S ručním nářadím se setkáváme při stavbách domů a bytů, opravách v domácnostech a na zahradách a nezbytnými jsou pro kutily a řemeslníky.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného ručního nářadí a brusiva vhodného pro domácnost, kutily i profi pro použití v dílnách a k pracovní činnosti mnoha řemeslných oborů (instalatérství, elektrikářství) od světoznámých českých i světových výrobců značek (Knipex, Rottluff, Lessmann, Tona, Hans Tools, Kennametal, VSM, Lukas, Wera) Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost CBN v.o.s. s pobočkou v Praze a současně provozující internetový obchod CBN.cz s odkazem na webové stránky www.cbn.cz. V nabídce této firmy najdete gola sady, frézovací hroty, instalatérské potřeby a nářadí (hasáky, klešťové a maticové klíče, sika kleště), elektrikářské kleště, náhradní díly a opravné sady ke kleštím Cobra, odizolovacím kleštím, a kabelovým nožům, nůžky na kabely a dráty, šroubováky, pinzety pro elektroniku, brašny, opasky a kufry na nářadí, brusné, řezné, lamelové a diamantové kotouče a spoustu dalšího ručního nářadí.

Brusné kotouče se používají pro broušení svárů, odhrotování a hrubé broušení odlitků. Mezi brusnými kotouči najdete brusné kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 230 mm , šířky 4,8-10 mm a s vnitřním upínacím otvorem 22,2 mm). Velmi důležité je dodržovat úhel sklonu brusného kotouček broušenému materiálu, který by měl být vyšší než 30 stupňů.

Řezné kotouče se používají k řezání stavebních druhů ocelí, ocelových i nerezových plechů, rour a profilů. Mezi řezacími kotouči najdete řezné kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 230mm) a pro stacionární pily (kotouče o velikosti 300 mm, 350 mm, 400 mm a 500 mm). Nezapomínejte, že řezací kotouče jsou určeny k řezání a ne k broušení.

Lamelové kotouče se používají k jemnému i hrubému broušení. Mezi lamelovými kotouči najdete lamelové kotouče pro úhlové brusky (kotouče o průměrech 115 až 180 mm) vhodné na broušení betonu, kovu, dřeva i umělé hmoty.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.