Nezařazené

Průmyslová automatizace

Automatizace je obecně charakterizována jako možnost použít řídící systémy, kreými jsou např. počítače, snímače, regulátory apod. k řízení průmyslových zařízení a procesů. Automatizace je dalším vývojovým krokem v průmyslu po mechanizaci. Díky mechanizaci je v mnoha výrobních odvětvích usnadněna práce zaměstnancům firem za účasti spolehlivých zařízení. Automatizace je posunuta ještě dále a redukuje nebo úplně odbourává přítomnost pracovníků při vykonávání daných pracovních činností. Automatizace by se mohla v budoucnosti stát hrozbou pro již tak nedostatečnou zaměstnanost a to díky vyřazení lidí z příslušných výrobních procesů. Obavy z této hrozby jsou dle studií odborníků zatím neopodstatněné. Automatizace se v dnešní době používá v průmyslu, tzv. průmyslová automatizace především pro výrobu, manipulaci nebo dopravu zboží.

Širokou nabídku aplikací průmyslové automatizace Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost SCS servis s.r.o. provozující webové stránky SCS s odkazem na www.scs-servis.cz. V nabídce této firmy dále najdete vážící systémy (vestavěné váhy v nákladních automobilech, v cisternách, ve stavebních strojích, jeřábové váhy), zařízení na bezdrátový přenos dat, dálková ovládání a řízení strojů (radiomodemy apod.).

Kvalitní pracovní činnost této firmy zaručuje získání certifikátu systému řízení jakosti dle EN ISO 9001:2009 a spokojené reference tuzemských i zahraničních partnerů – např. autorizovaného dodavatele skupiny Volkswagen Group, Škoda Auto, a.s., VOLVO Stavební stroje Czech, s.r.o., SKANSKÁ, a.s., ČEZ, a.s a mnoha dalších společností.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.