Domů » Průmyslová automatizace
Nezařazené

Průmyslová automatizace

Automatizace je obecně charakterizována jako možnost použít řídící systémy, kreými jsou např. počítače, snímače, regulátory apod. k řízení průmyslových zařízení a procesů. Automatizace je dalším vývojovým krokem v průmyslu po mechanizaci. Díky mechanizaci je v mnoha výrobních odvětvích usnadněna práce zaměstnancům firem za účasti spolehlivých zařízení. Automatizace je posunuta ještě dále a redukuje nebo úplně odbourává přítomnost pracovníků při vykonávání daných pracovních činností. Automatizace by se mohla v budoucnosti stát hrozbou pro již tak nedostatečnou zaměstnanost a to díky vyřazení lidí z příslušných výrobních procesů. Obavy z této hrozby jsou dle studií odborníků zatím neopodstatněné. Automatizace se v dnešní době používá v průmyslu, tzv. průmyslová automatizace především pro výrobu, manipulaci nebo dopravu zboží.

Širokou nabídku aplikací průmyslové automatizace Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost SCS servis s.r.o. provozující webové stránky SCS s odkazem na www.scs-servis.cz. V nabídce této firmy dále najdete vážící systémy (vestavěné váhy v nákladních automobilech, v cisternách, ve stavebních strojích, jeřábové váhy), zařízení na bezdrátový přenos dat, dálková ovládání a řízení strojů (radiomodemy apod.).

Kvalitní pracovní činnost této firmy zaručuje získání certifikátu systému řízení jakosti dle EN ISO 9001:2009 a spokojené reference tuzemských i zahraničních partnerů – např. autorizovaného dodavatele skupiny Volkswagen Group, Škoda Auto, a.s., VOLVO Stavební stroje Czech, s.r.o., SKANSKÁ, a.s., ČEZ, a.s a mnoha dalších společností.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.