Domů » Nečekejte až Vám začne téct na hlavu!
Nezařazené

Nečekejte až Vám začne téct na hlavu!

To, že každý domeček má mít střechu, ví každé malé dítě. A každé malé dítě by se do rekonstrukce střechy pustilo s větší vervou než většina dospělých. Mnoho lidí se snaží rekonstrukci střechy, co nejvíce oddálit, protože mají ujímání už jen při té představě. A mají pravdu, říkáte si, vždyť je to nákladná a problematická rekonstrukce. Ne, nezbytně. Základem je nalezení těch správných odborníků, kteří mají (na rozdíl od Vás) pro strach uděláno. Tady prostě platí – kdo se bojí, nesmí na střechu!

Tím, kdo se nebojí jsou odborní zaměstnanci společnosti Střechy Vaníček spol. s r.o. Počátky této společnosti sahají do roku 1992, kdy se začalo s podnikáním na fyzickou osobu. Díky postupnému rozvoji a stále větším zkušenostem, v roce 1997 vznikla výše uvedená společnost. A co všechno je její doménou?

Ploché střechy – rekonstrukce plochých střech průmyslových hal, skladových objektů, administrativních budov, střech rodinných domů, panelových a obytných domů, teras a balkonů včetně světlíků, klempířských prací a hromosvodů. Včetně dopravy veškerého materiálu.

Střešní světlíky – návrhy technického řešení a provedení, výroba světlíkového systému SKYLIGHT a to včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí jsou i rekonstrukce světlíků a výměna původních světlíků za nové, výměna prosklení a ošetření původní rekonstrukce stávajících světlíků. Můžete si vybrat typ světlíku (obloukový, pultový, bodový či šedový). Světlíkové systémy SKYLIGHT si tato společnost vyrábí sama v montážních halách. Získáte garanci na dlouhodobou fuknčnost těchto systémů, díky dokonalému technickému provedení a preciznosti při zpracování celohliníkové konstrukce včetně doplňkových prvků.

Opláštění a zateplení průmyslové budovy – dodávky a montáže opláštění hal a jiných průmyslových objektů, občanských objektů a administrativních budov. Jedná se o systém sendvičových panelů, o fasádní trapézové plechy, lamely, kazety, skládané pláště a profilované plechy.

Společnost Střechy Vaníček spol. s r.o. má bohaté zkušenosti i se složitými rekonstrukcemi, kdy bylo nutné kompletně vyměnit střechu a střešní pásové světlíky včetně nosných konstrukcí.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.