Domů » Nečekejte až Vám začne téct na hlavu!
Nezařazené

Nečekejte až Vám začne téct na hlavu!

To, že každý domeček má mít střechu, ví každé malé dítě. A každé malé dítě by se do rekonstrukce střechy pustilo s větší vervou než většina dospělých. Mnoho lidí se snaží rekonstrukci střechy, co nejvíce oddálit, protože mají ujímání už jen při té představě. A mají pravdu, říkáte si, vždyť je to nákladná a problematická rekonstrukce. Ne, nezbytně. Základem je nalezení těch správných odborníků, kteří mají (na rozdíl od Vás) pro strach uděláno. Tady prostě platí – kdo se bojí, nesmí na střechu!

Tím, kdo se nebojí jsou odborní zaměstnanci společnosti Střechy Vaníček spol. s r.o. Počátky této společnosti sahají do roku 1992, kdy se začalo s podnikáním na fyzickou osobu. Díky postupnému rozvoji a stále větším zkušenostem, v roce 1997 vznikla výše uvedená společnost. A co všechno je její doménou?

Ploché střechy – rekonstrukce plochých střech průmyslových hal, skladových objektů, administrativních budov, střech rodinných domů, panelových a obytných domů, teras a balkonů včetně světlíků, klempířských prací a hromosvodů. Včetně dopravy veškerého materiálu.

Střešní světlíky – návrhy technického řešení a provedení, výroba světlíkového systému SKYLIGHT a to včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí jsou i rekonstrukce světlíků a výměna původních světlíků za nové, výměna prosklení a ošetření původní rekonstrukce stávajících světlíků. Můžete si vybrat typ světlíku (obloukový, pultový, bodový či šedový). Světlíkové systémy SKYLIGHT si tato společnost vyrábí sama v montážních halách. Získáte garanci na dlouhodobou fuknčnost těchto systémů, díky dokonalému technickému provedení a preciznosti při zpracování celohliníkové konstrukce včetně doplňkových prvků.

Opláštění a zateplení průmyslové budovy – dodávky a montáže opláštění hal a jiných průmyslových objektů, občanských objektů a administrativních budov. Jedná se o systém sendvičových panelů, o fasádní trapézové plechy, lamely, kazety, skládané pláště a profilované plechy.

Společnost Střechy Vaníček spol. s r.o. má bohaté zkušenosti i se složitými rekonstrukcemi, kdy bylo nutné kompletně vyměnit střechu a střešní pásové světlíky včetně nosných konstrukcí.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.