Domů » Skladovací haly pro středně až dlouhodobý pronájem
Tipy a rady

Skladovací haly pro středně až dlouhodobý pronájem

SkladištěDiamant Expo spol. s r.o. se jako výhradní zástupce špičkových mobilních stanů od celosvětového specialisty na řešení mobilních zastřešovacích systémů Röder zabývá středně až dlouhodobým pronájmem a prodejem kvalitních, praktických, prostorných a spolehlivých mobilních výrobních a skladovacích hal různých tvarů a velikostí.

V nabídce této společnosti najdete velkometrážní skladovací haly:

• mobilní hala – standard
• skladovací hala (stan) S-75
• skladovací hala H-Line z lehkých slitin

ze čtyř základních typů opláštění z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči nečistotám a poškození:

• PVC plachta
• PVC trapézový plast
• trapézový plech
• ISO sandwich panel

Mobilní skladovací hala typ-S-Line

Mobilní skladovací hala typ-S-Line je doporučována pro středně až dlouhodobý pronájem. Je určena pro vyšší sněhové zatížení při požadavku na vyšší okapovou výšku než jsou standardní 4 m. Dostupné jsou skladovací haly o rozměrech 10 m, 12,5 m, 15 m a 20 m šířky, 2,50 m – 50 m, příp. jiné délky a 3,50 m, 4,40 m a 5 m výšky v okapu. U skladovacích hal od šířky 12,5 m se při použití většího základního profilu 220x100x3(4) mm dá zvýšit sněhové zatížení až na hodnotu 0,75 kN/m² jako u skladovacích hal typu-H-Line.

Mobilní skladovací hala typ-H-Line

Mobilní skladovací hala typ-H-Line je doporučována pro dlouhodobý pronájem. Je určena pro extrémní povětrnostní podmínky. Vyznačuje se vysokou odolností proti náporu větru a možností vysokého sněhového zatížení až na hodnotu 0,75 kN/m². Dostupné jsou mobilní haly o rozměrech 10 m, 15 m, 20 m, 25 m a 30 m šířky, 5 m – 50 m, příp. jiné délky a 4,20 m, 5,20 m a 6,20 m výšky v okapu.

Disponuje výbornými izolačními vlastnostmi díky sandwichovému opláštění a komorovým střešním plachtám, do nichž je pomocí ventilátoru vháněn vzduch.

Jak si snadno a rychle zajistit pronájem či nákup mobilních hal?

Zaujala-li Vás některá z nabízených mobilních hal, tak není nic jednodušího než si ji pronajmout nebo zakoupit. Do online kalkulace uveřejněné na webových stránkách Diamant Expo stačí zadat kontaktní údaje (firma, kontaktní osoba, město, ulice, PSČ, telefon, fax, e-mail), rozměry (m) – šířka, délka, výška v okapu, zatrhnout pronájem nebo prodej, podlahu – zatrhnout Ano, Ne, S kobercem, lokalitu a termín montáže, příp. dopsat požadované vybavení haly (např. dveře, osvětlení, vytápění, klimatizace apod.). Poté kliknete na odeslat a do 24 hodin Vás bude kontaktovat kompetentní pracovník, s nímž si dohodnete vše tak, aby objednávka vedla k Vaší maximální spokojenosti.

1 komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře
  • Mno, otázka, to že vydrží haly zatížení sněhem je fajné. Ale, kdo, resp. kde se nachází zmínka o vytápění v zimě? Protože v zimě je to v celku důležité. Tak pokud je to jen konstrukce, bez vytápění haly a více méně ještě bez přístrojů (zářiče atd) tak to může vyjít na mnoho peněz a to by bylo již lepší si pořídit úvěr.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.