Domů » Využijte služeb kvalitní geodetické společnosti z Prahy
Stavba a rekonstrukce

Využijte služeb kvalitní geodetické společnosti z Prahy

Také aktuálně patříte k těm, kteří hledají spolehlivou společnost, jež má dostatek zkušeností, co se týče ledajaké geodetické práce? Anebo jste společnost, která geodetické služby využívá takřka denně, a hledá novou firmu plnou na slovo vzatých profesionálů. Ať je to jakkoli, k dispozici je vám GEO-5, společnost z Prahy, která vám pomůže s každou geodetickou nesnází či potřebou.

GEO-5 s 28letou praxí

Na našem trhu se geo5.cz pohybuje už úctyhodných 28 let. Díky tomu u ní můžete poptávat nejen geodetické práce Praha, ale i pomoc při shánění pozemku ke stavbě nemovitosti, nebo pomoc se samotnou stavbou nemovitosti, od první myšlenky na ni až po samotnou finální kolaudaci. Pomohou vám v každé situaci, ať už jde o geodetické záležitosti nebo otázky kolem výběru pozemku a nové nemovitosti.

Činnosti geodeta, které vám mohou přijít vhod

U geodetické společnosti GEO-5 můžete poptávat velmi mnoho služeb. Jmenujme kupříkladu zaměření pozemku, které zákazníci poptávají poměrně často. Projektant pro přípravu projektové dokumentace potřebuje nejen stávající zákres hranic pozemku z katastru nemovitostí, ale i přesný zákres inženýrských sítí, polohopisné a výškové zaměření pozemku, vrstevnicový plán s návazností na okolí. Tento výsledný elaborát mapového podkladu dodá společnost v digitální. Budete-li si přát, může být doplněn i o prostorový 3D model terénu.

Také můžete potřebovat geometrický plán, který je nutností za účelem rozdělení pozemku, změny hranice pozemku, také při vyznačení budovy nebo věcného břemene. Neobejdete se bez něj při vyznačení práva stavby i doplnění pozemku dosud evidovaného ve zjednodušené evidenci do katastru.

Kontaktujte společnost online poptávkou přímo z jejích webových stránek a vyřešte vše, co potřebujete, během krátké chvíle.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.