Domů » Úklid domácnosti Praha se postará o jakýkoliv generální úklid
Tipy a rady

Úklid domácnosti Praha se postará o jakýkoliv generální úklid

Generální úklid se občas může hodit. Chystáte u sebe doma oslavu? Má se u vás uskutečnit kolaudace? Nebo jste dokončili rekonstrukci a je třeba vše pořádně vyčistit? Pokud jste si odpověděli ano, potřebuji generální úklid, bude nám ctí nabídnout vám služby naší rodinné firmy s názvem Úklid domácnosti Praha.

Úklid domácnosti Praha vám pomůže

Občas jsou chvíle, kdy chystáme ve svém domě důležitou akci, na kterou je třeba pořádně uklidit. A my chápeme, že při všem tom zařizování je úklid to poslední, na co byste si mohli vyhradit svůj čas, který musíte investovat do přípravy akce a dalších povinností. Nejen proto se Úklid domácnosti Praha specializuje i na generální úklid. A to jak obytných prostor, tak třeba kanceláří. Proto pro nás není problém uklidit vám firmu, kancelář, dům, byt nebo třeba zanesený starý sklep či půdu.

Naše firma Úklid domácnosti Praha pracuje s kvalitní úklidovou technologií a speciálními přípravky, které zajistí, že se váš domov bude blýskat čistotou. Práci vykonávají profesionálně zaškolení zaměstnanci, takže se nemusíte bát, že tu bude uklizeno méně kvalitně, než kdybyste si to udělali sami. Vždy za sebou necháváme takové výsledky, s nimiž bychom se spokojili i ve svých domovech. A že jsme na sebe v tomto ohledu přísní.

Jeden pokoj nebo celý dům?

Je jen na vás, kolik toho potřebujete uklidit. Potřebujete pomoct jen s jedním pokojem nebo rovnou s celým dvoupodlažním domem? Stačí, když se s námi domluvíte a my vše zařídíme za vás. Ušetříme vám čas strávený kupováním vhodných prostředků i uklízením. Potřebujete vyklidit sklep nebo půdu? Máte starost o to, že sami byste svůj nábytek ošetřil špatně? I vám pomůžeme! Chcete, aby se vaše koupelna blýskala čistotou? Říkáte si, že je třeba oprášit věci na půdě a konečně s tím nějak pohnout? A proč si nepozvat posilu.

I po rekonstrukci domu či bytu zůstává v prostorech hromada prachu, suti a dalších nečistot. Kdybyste se o úklid postarali sami, zabralo by vám to spoustu času. Pokud si necháte pomoct od nás, nebudete se muset o nic starat. Všechny nečistoty odstraníme a vyčistíme tak, abyste se vrátili do krásně čistého interiéru. Vy si zatím můžete zařídit vše potřebné, od čeho by vás úklid po rekonstrukci zdržoval.

Co všechno zahrnuje generální úklid od Úklidu domácnosti Praha?

Náš tým se snaží o komplexnost služeb, které nabízíme. Proto si u nás můžete domluvit: ošetření nábytku a dalšího vybavení interiéru, čištění podlahových krytin – všech typů, čištění čalouněného nábytku i koženého nábytku; mytí oken, fasád, zrcadel a dalších povrchů ze skla; čištění kuchyně či koupelny, vyklízení sklepů a půdních prostor, odvoz suti po rekonstrukci, úklid prostoru před domem a nádvoří apod.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.