Domů » Dřevěné podlahy
Nezařazené

Dřevěné podlahy

Každá pokoj začíná od podlahy. Podlaha je prostě základ každé místnosti a každého pokoje. Podlaha je také funkční i estetický základ každého interiéru, proto bychom měli podlahu do svých místností pečlivě a svědomitě vybírat.

Podlahu nevyměňuje každý rok, takže hned na začátku si musíme vyjasnit, co od podlahy budeme vyžadovat. Už při stavbě rodinného domu bychom měli mít jasno, jaké podlahové krytiny budeme mít v jednotlivých pokojích a místnostech. Podle podlahové krytiny se v současné době také sjednocuje celý interiér pokoje.

Pokud si zvolíte dřevěnou podlahu, tady vám řekneme, proč jsou dřevěné podlahy dobrou a především zdravou volbou pro váš nový dům.

Obecně lze říci, že dřevěné podlahy jsou příjemné na dotek a rovněž vzhledově vypadají krásně. Dřevěná podlaha snižuje prašnost prostředí a celkově je antialergická, což lze jednoznačně doporučit všem citlivým osobám nebo alergikům. Dřevěná podlaha je taktéž nezávadná z hlediska životního prostředí, neboť není zatížena umělými pryskyřicemi či syntetickými vosky. Podlaha ze dřeva je také vhodná pro podlahové vytápění. Dřevo je nejenom příjemné na dotek, má také dobré tepelně izolační vlastnosti. Dřevo má jen nepatrnou elektrickou vodivost, takže dává elektrickým zařízením, hlavně televizím a počítačům, dobrou izolační účinnost. Neodvádí také například lidské teplo, jako například dlažba. Proto si na dřevěné podlaze mohou bez problému hrát dlouhé hodiny vaše děti bez většího rizika prochladnutí. Dřevo má též výborné akustické vlastnosti. V místnosti, kde je dřevěná podlaha bude poslech hudby opravdovým zážitkem.

Dřevěné podlahy můžete také několikrát za svůj život renovovat. Stačí, když podlahu přebrousíte a znovu ji nalakujete.

Dřevěné podlahy, to je přirozeně zdravé prostředí pro vás i pro vaše děti.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.