Domů » Výškové práce svěřte do rukou profesionálům
Stavba a rekonstrukce

Výškové práce svěřte do rukou profesionálům

Umývač okenSpolečnost VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS se sídlem v Praze 5 Vám nabízí rozličnou nabídku prací ve výškách. Veškeré informace o nabízených výškových pracích najdete na stejnojmenných webových stránkách. Jejími preferovanými nabízenými službami jsou především opravy, čištění a rekonstrukce fasád ve výškách, aplikace síťových a hrotových ochranných systémů proti holubům a dalšímu ptactvu na běžné budovy nebo architektonické památky, izolace a opravy dilatačních spár panelových domů, mytí oken ve výškách, montáže hromosvodů a bleskosvodů ve výškách a klasické nebo rizikové kácení stromů.

Dalšími prováděnými pracemi ve výškách společností VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS jsou opravy střech, výměna meziokenních panelů, opravy, bourání a nátěry výškových komínů, zasklívací, klempířské, montážní a zednické práce ve výškách, revitalizace balkónů a výměna lodžiových zábradlí, montáž vzduchotechniky, montáže reklam, nátěry konstrukcí, výtahů a výtahových šachet, zajišťování obrazové dokumentace ve výškách, rekonstrukce historických objektů, montáže, nátěry a čištění ocelových konstrukcí, opravy a montáže okapových svodů, odstraňování sněhu a ledu ze střech, čištění a opravy světlíků, vánoční výzdoba stromů, budov a osvětlení a jiné práce ve výškách.

K realizaci zakázek je používáno efektivní řešení pro práce v hůře dostupných místech, a to horolezecká technika, jež je cenově dostupnější než stavba lešení, pronájem vysokozdvižné plošiny a jiné postupy výškových prací.

Přednostmi společnosti VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS jsou dlouholetá tradice v oboru, zkušenosti, profesionalita, všestrannost, kvalita, odbornost, bezpečnost, facility management, individuální přístup, nejširší nabídka na výškové práce, 100% garance realizačních termínů a v neposlední řadě kvalitní vybavení pro výškové práce (moderní horolezecká technika, bezpečnostní prostředky pro práce ve výškách).

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.