Domů » Výškové práce svěřte do rukou profesionálům
Stavba a rekonstrukce

Výškové práce svěřte do rukou profesionálům

Umývač okenSpolečnost VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS se sídlem v Praze 5 Vám nabízí rozličnou nabídku prací ve výškách. Veškeré informace o nabízených výškových pracích najdete na stejnojmenných webových stránkách. Jejími preferovanými nabízenými službami jsou především opravy, čištění a rekonstrukce fasád ve výškách, aplikace síťových a hrotových ochranných systémů proti holubům a dalšímu ptactvu na běžné budovy nebo architektonické památky, izolace a opravy dilatačních spár panelových domů, mytí oken ve výškách, montáže hromosvodů a bleskosvodů ve výškách a klasické nebo rizikové kácení stromů.

Dalšími prováděnými pracemi ve výškách společností VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS jsou opravy střech, výměna meziokenních panelů, opravy, bourání a nátěry výškových komínů, zasklívací, klempířské, montážní a zednické práce ve výškách, revitalizace balkónů a výměna lodžiových zábradlí, montáž vzduchotechniky, montáže reklam, nátěry konstrukcí, výtahů a výtahových šachet, zajišťování obrazové dokumentace ve výškách, rekonstrukce historických objektů, montáže, nátěry a čištění ocelových konstrukcí, opravy a montáže okapových svodů, odstraňování sněhu a ledu ze střech, čištění a opravy světlíků, vánoční výzdoba stromů, budov a osvětlení a jiné práce ve výškách.

K realizaci zakázek je používáno efektivní řešení pro práce v hůře dostupných místech, a to horolezecká technika, jež je cenově dostupnější než stavba lešení, pronájem vysokozdvižné plošiny a jiné postupy výškových prací.

Přednostmi společnosti VÝŠKOVÉ PRÁCE ARANEUSS jsou dlouholetá tradice v oboru, zkušenosti, profesionalita, všestrannost, kvalita, odbornost, bezpečnost, facility management, individuální přístup, nejširší nabídka na výškové práce, 100% garance realizačních termínů a v neposlední řadě kvalitní vybavení pro výškové práce (moderní horolezecká technika, bezpečnostní prostředky pro práce ve výškách).

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.