Domů » Aku nářadí
Nezařazené

Aku nářadí

Ke stavbě rodinného domu či jiného objektu nebo rekonstrukci starší stavby či jiného objektu je potřeba kromě stavebního materiálu dostatečné množství potřebného nářadí. Základními druhy nářadí jsou ruční nářadí, mikronářadí, elektrické nářadí a pneumatické nářadí. Ruční nářadí (např. sekera, pila) a mikronářadí se ovládá ručně – lidskou silou, elektrické nářadí (např. el. vrtačka, el. pila, el. bruska) je poháněné elektricky a pneumatické nářadí (např. sbíječka, vrtačka) se ovládá za pomoci stlačeného vzduchu. Nářadí se samostatným pohonem se dále dělí na motorové (benzínové, elektrické napájené z el. sítě či vlastním zdrojem, tzv. akumulátorové nářadí) nebo pneumatické.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného aku nářadí pro domácnost, kutily i profi pro použití v dílnách mnoha řemeslných oborů od předních českých i světových výrobců značek jako jsou Black and Decker, Bosch, DeWALT, Dremel, Evolution, Ferm, Gardena, Hitachi, Makita, Narex, Protool a Skil nabízí společnost ONIO s.r.o. provozující tradiční a spolehlivý internetový obchod s dlouholetou tradicí Rucni-Naradi.cz s odkazem na www.rucni-naradi.cz. V nabídce této firmy dále najdete ruční nářadí, elektrické nářadí, pneumatické nářadí, kompresory, motorové stroje, čistící techniku, obráběcí a tvářecí stroje, svářecí techniku, zahradní techniku a mnoho dalšího nářadí a strojů včetně příslušenství.

Akumulátorové nářadí zahrnuje aku infračervené teploměry, aku multifunkční pily, aku pily, aku přímé brusky, aku šroubováky, aku víceúčelové brusky, aku inspekční kamery, aku nože, aku pravoúhlé šroubováky, aku rázové utahováky, aku tmelící pistole, aku vrtací kladiva, aku lampy, aku nůžky na plech, aku příklepové šroubováky, aku sponkovačky, aku úhlové brusky, aku vrtací šroubováky.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.