Nezařazené

Bezpečnostní systémy ochrání Vás i Váš majetek

Prioritou je bezpečí ve všech směrech a na prvním místě. Již od raného dětství jsme maximálně hlídáni našimi rodiči a blízkými a je nám neustále připomínáno, že se nemáme bavit s cizími lidmi a už vůbec ne si od nich něco brát nebo s nimi někam chodit. Po absolvování střední školy a nástupu do zaměstnání musíme absolvovat povinnou přednášku o bezpečnosti práce, do počítačů instalujeme antiviry s obavy před případným napadením viry, do aut si instalujeme alarmy s obavy před případnými vandaly nebo v horším případě zloději, ve vozidle jsme povinni zabezpečit sebe a další spolucestující bezpečnostními pásy, do kanceláří, obchodů, rodinných domů a jiných firemních nebo soukromých staveb si instalujeme bezpečnostní senzory či jiná poplašná zařízení, na vlakové přejezdy se instalují elektronické zabezpečovací signalizace a našli bychom kolem nás další bezpečnostní systémy. Ne nadarmo se říká – bezpečí nade vše.

Bezpečnostní systémy najdete i v široké nabídce sortimentu společnosti Teprostroj, s.r.o. provozující internetový obchod Teprostroj s odkazem na webové stránky www.teprostroj.com. Produkty této firmy jsou signalizace a osvětlení (signální světla, zvuková signalizace), bezpečnostní komponenty pro stroje (bezpečnostní spínací rohože a lišty, bezpečnostní relé a nárazníky), senzory (bezpečnostní, prostorové, ultrazvukové), bezpečnostní komponenty pro vrata a brány (optické senzory pro bezpečnostní nárazové lišty, reflexní a jednosměrné světelné závory, semafor), kryty a opláštění strojů, ovládací panely a rozvaděčové skříně, řídící automaty – PLC (programovatelné řízení strojů PLC).

Přednostmi společnosti Teprostroj s.r.o. jsou nabízené kvalitní bezpečnostní systémy vyhovující všem platným bezpečnostním normám za rozumnou cenu, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost a krátké dodací lhůty.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP staví moderní byty v Praze. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.