Domů » Antigraffiti nátěr: Sprejeři ho nesnáší, vy se do něj zamilujete
Tipy a rady

Antigraffiti nátěr: Sprejeři ho nesnáší, vy se do něj zamilujete

Pro někoho adrenalin, pro druhého velká starost a nemalý finanční výdej. O čem je řeč? O věčném boji sprejerů s majiteli nemovitostí. První skupina po nocích mění fasády domů na veřejné galerie, druhá přes den jejich mistrovská díla ničí. Pokud problém se samozvanými umělci řešíte také, bude se vám hodit tip na finální řešení. Nechte si fasádu natřít antigraffiti nátěrem a budete mít po starostech. Jak funguje a kdo vám s tím pomůže? To se dočtete v tomto článku.

Seznamte se s antigraffiti nátěrem

Antigraffiti nátěry představují záchranné lano pro každého, kdo je z neustálého čištění fasády či jiných povrchů zoufalý. Speciální typ nátěrů se aplikuje vždy, když je fasáda nová, čerstvě zrekonstruovaná nebo vyčištěná. Chrání umělé i přírodní povrchy před dalším poškozením, a to až do výšky 3 metrů. Princip spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy, přes kterou barva ze spreje nepronikne do podkladu.

Specifickou vlastností antigraffiti nátěrů je hydrofobní efekt. Odpuzují vodu, mají minimální nasákavost a téměř se nešpiní. Drobné nečistoty lze kdykoliv smýt vodou a barvy ze spreje nebo fixů speciálními odstraňovači. Proces čištění však nezabere ani zdaleka tolik času jako odstranění graffiti z fasády, na kterou antigraffiti nátěr aplikován nebyl.

Kolik antigraffiti nátěr stojí a kdo ho provádí?

Není ochrana fasády příliš drahá? Podívejte se na ceny antigraffiti nátěrů a posuďte sami. Obrátíte-li se na profesionály z AXIOM REAL, budete mít jistotu kvalitního nátěru od některého z předních výrobců. Firma působí celorepublikově a zabývá se také čištěním povrchů včetně odstraňování graffiti. Spoustu užitečných informací najdete na graffiti.cz.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.