Domů » Chraňte své zdraví a svůj majetek před hlukem
Tipy a rady

Chraňte své zdraví a svůj majetek před hlukem

Koupili jste si domek na samotě u lesa a ona Vám u něj vyrostla nějaká ta dálnice nebo rychlostní silnice? Potřebujete vypracovat odborný posudek, který budete moct obci nebo firmám omlátit o hlavu? Jste majitel nebo ředitel firmy, která dbá o zdraví svých zaměstnanců a okolí Vaší firmy?

Kde hledat pomoc

V tom případě se s důvěrou obraťte na společnost SAI ATIS s.r.o., která se specializuje na měření hluku, na možnosti odhlučnění, montáž akustických krytů a tlumičů hluku. Využít můžete služby z oblasti inženýrství, dodávek a montáží technické akustiky a tepelných izolací. Společnost SAI ATIS s.r.o. spolupracuje pouze s prověřenými subdodavateli z České republiky a celé Evropy.

 Akustická studie

Problémy s nadměrnou hlučností jsou v dnešní době velmi časté. Nadměrnou hlučností trpí hlavně zaměstnanci továren, výrobních provozů a dalších pracovišť. Proto mají zaměstnavatelé zákonnou povinnost zajišťovat pravidelné měření hluku a tím dbát o zdraví svých zaměstnanců. Když se na pracovištích vyskytuje nadměrný hluk, musí zaměstnavatel snížit hlukovou zátěž na povolené limity. Společnost SAI ATIS s.r.o. nabízí profesionální poradenskou a konzultační činnost v oblasti akustiky pro velké i malé firmy. Vyškolení odborníci vyhotoví akustické studie, během kterých bude provedeno měření hluku. Na základě této analýzy bude rozhodnuto o dalším postupu a o výběru toho nejvhodnějšího řešení pro optimální snížení hladiny hluku. Z výsledků měření hluku bude vypracován návrh na realizaci protihlukového opatření. Každá zakázka je posuzována individuálně a poté je navrženo protihlukové opatření na míru.

 Protihlukové stěny a zástěny

Společnost SAI ATIS s.r.o. se specializuje na zhotovení a instalaci protihlukových stěn a protihlukových zástěn pro průmyslová a energetická zařízení. Protihlukové stěny a zástěny je možno nainstalovat ve vnitřních nebo venkovních prostorách. Nejdříve je samozřejmě provedena akustická studie, která určí správný typ protihlukové stěny či zástěny. Nejčastěji jsou tyto protihlukové stěny montovány pro odhlučnění transformátorů, výrobních linek, chladících jednotek, obráběcích strojů atd.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.