Zahrada a exteriér

Polykarbonátové skleníky mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti

Skleníky

Patříte mezi dlouhodobé nadšené zahrádkáře nebo se teprve chystáte začít se zahradničením? V obou případech se neobejdete bez pozemku s pokud možno kvalitní zeminou, patřičného nářadí a samozřejmě semínek a sazeniček. Zdravou, čerstvou a chutnou zeleninu, ovoce či čerstvé a voňavé bylinky si můžete vypěstovat na záhonku na volném prostranství nebo ve skleníku.

Skleníky jsou stavbami, jež slouží pro pěstování tropických a subtropických rostlin nebo zeleniny, která k vypěstování potřebuje vyšší teplotu a vlhkost vzduchu jako např. některé odrůdy okurek, rajčat a paprik. Výhodou skleníků je i možnost vytápění z tepelného zdroje, a tudíž prodloužení pěstitelské sezóny. Skleníky se vyrábí z nosné konstrukce a průhledných skleněných nebo polykarbonátových desek, konkrétně dutinkového (komůrkového) polykarbonátu.

Polykarbonátový skleník je výjimečný vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, UV ochranou polykarbonátových desek (nekřehnou, nežloutnou a jinak nestárnou), dlouhou životností, odolností proti přírodním živlům (kroupy, sluneční záření, vítr apod.) a téměř bezúdržbovostí. Čistíme ho mýdlovou vodou za pomoci hadříku. V žádném případě nesmí polykarbonátové desky přijít do kontaktu s organickými rozpouštědly a barvami.

Skleník-expert.cz

Kvalitní, praktické a spolehlivé skleníky z polykarbonátu různých typů, designu, rozměrů a cenových relací značky Lanit Plast nabízí spolehlivý prodejce Bc. Martin Vlasák, Dis. s pobočkou v Benešově u Prahy a současně provozující internetový obchod Skleník-expert.cz s odkazem na webové stránky www.sklenik-expert.cz. V nabídce této firmy kromě polykarbonátových skleníků o síle desek 4mm nebo 6mm dále najdete fóliovníky, pařníky, zahradní domky, pergoly, zahradní pavilony, kompostéry, vchodové stříšky, polykarbonátové desky a mnoho dalšího příslušenství na zahrady a do zahradnictví.

Reklama

Developer FINEP staví v Praze moderní byty a rodinné domy. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Vybíráte nové dveře do domu? Firma PERITO vyrábí odolné vchodové dveře s originálním designem.

Moderní plastová okna Oknoplastik jsou zárukou dobré koupě za výhodnou cenu!

Pro stavebníky

Stavebniny

Stavebniny s širokým sortimentem stavebnin a stavebního materiálu.