Zahrada a exteriér

Polykarbonátové skleníky mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti

Skleníky

Patříte mezi dlouhodobé nadšené zahrádkáře nebo se teprve chystáte začít se zahradničením? V obou případech se neobejdete bez pozemku s pokud možno kvalitní zeminou, patřičného nářadí a samozřejmě semínek a sazeniček. Zdravou, čerstvou a chutnou zeleninu, ovoce či čerstvé a voňavé bylinky si můžete vypěstovat na záhonku na volném prostranství nebo ve skleníku.

Skleníky jsou stavbami, jež slouží pro pěstování tropických a subtropických rostlin nebo zeleniny, která k vypěstování potřebuje vyšší teplotu a vlhkost vzduchu jako např. některé odrůdy okurek, rajčat a paprik. Výhodou skleníků je i možnost vytápění z tepelného zdroje, a tudíž prodloužení pěstitelské sezóny. Skleníky se vyrábí z nosné konstrukce a průhledných skleněných nebo polykarbonátových desek, konkrétně dutinkového (komůrkového) polykarbonátu.

Polykarbonátový skleník je výjimečný vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, UV ochranou polykarbonátových desek (nekřehnou, nežloutnou a jinak nestárnou), dlouhou životností, odolností proti přírodním živlům (kroupy, sluneční záření, vítr apod.) a téměř bezúdržbovostí. Čistíme ho mýdlovou vodou za pomoci hadříku. V žádném případě nesmí polykarbonátové desky přijít do kontaktu s organickými rozpouštědly a barvami.

Skleník-expert.cz

Kvalitní, praktické a spolehlivé skleníky z polykarbonátu různých typů, designu, rozměrů a cenových relací značky Lanit Plast nabízí spolehlivý prodejce Bc. Martin Vlasák, Dis. s pobočkou v Benešově u Prahy a současně provozující internetový obchod Skleník-expert.cz s odkazem na webové stránky www.sklenik-expert.cz. V nabídce této firmy kromě polykarbonátových skleníků o síle desek 4mm nebo 6mm dále najdete fóliovníky, pařníky, zahradní domky, pergoly, zahradní pavilony, kompostéry, vchodové stříšky, polykarbonátové desky a mnoho dalšího příslušenství na zahrady a do zahradnictví.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.