Domů » Proč neváhat s investicí do kvalitní kancelářské židle?
Tipy a rady

Proč neváhat s investicí do kvalitní kancelářské židle?

Práci za počítačem v kanceláři nebo doma v celém světě vykonává stále více lidí. Doba strávená v sedě na kancelářské židli se neustále prodlužuje. V této nepřirozené poloze pak často pociťují pracovníci velké bolesti zad, šíje, zápěstí, hlavy, kyčlí a další problémy.

Bez úpravy pracoviště a zejména bez vhodné kancelářské židle, se dnes neobejdeme. Ignorování bolestí a problémů při práci není řešením. Může dojít až k syndromu RSI, tedy k poškození z trvalého namáhání a následně i k trvalé invaliditě. Ať už si zařizujete svou soukromou kancelář nebo děláte výběr kancelářského nábytku pro vaše oddělení na pracoviště, poradíme vám, jak vybrat správný kancelářský nábytek. Správně vybavená kancelář je nejlepší motivací pro pracovní výsledky všech zaměstnanců. Nábytek do kanceláře může zahrnovat i jednací židle do konferenčních místností.

Jednací židle a stoly

jednacím židlím patří i velké jednací stoly, kde budete rozhodovat o všem důležitém. Vše se nedá probrat a projednat v kanceláři. Je příliš malá a na váš psací stůl se toho už více nevleze. Hosty, pracovníky, obchodní partnery a klientelu můžete u příležitosti většího a důležitějšího setkání usadit právě k velkému jednacímu stolu. Ten by měl být vždy k dispozici v jednacím sále a k němu potřebný počet konferenčních židlí. Konferenční židle by měly být pohodlné, aby se na nich sedělo dobře i během školení.

Konferenční stolky a sedačky

Konferenční stolky v kanceláři dokáží vyvolat uvolněnou atmosféru. Konferenční stolky nepatří jen do obývacího pokoje, ale najdou využití i ve vašich kancelářských prostorách. Pokud nemáte kam usadit návštěvu v kanceláři, je třeba pořídit sedací soupravu a konferenční stolek. Pokud je zrovna jednací síň plná, pro menší návštěvy to bohatě stačí. Nejčastěji se umisťují do kanceláří ředitelů, manažerů a vedoucích pracovníků. Jsou obvykle prostornější a konferenční stůl i s potřebným sedacím nábytkem se do nich bez problému vleze. Kromě kancelářské židle, koženého křesla a psacího stolu můžete mít v kanceláři k dispozici i méně formální a příjemný koutek pro návštěvy.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.