Objevte kouzlo skla pod kamna

Určitě víte, že je potřeba mít před krbem bezpečnou ohnivzdornou plochu, aby vám nehrozilo nebezpečí v případě, že vám při nakládání nebo jiné manipulaci s ohněm v krbu, vypadnou ven žhavé uhlíky. Tuto plochu ošetřuje i přesně definovaná norma, a každá domácnost či jiné zařízení, které má krb nebo krbová kamna, ji musí plnit.

Dejte před krb sklo

Abychom získali nespalnou ochrannou plochu před krbem nebo třeba před kamny, můžeme k tomu použít různé materiály. Nejčastěji lidé používají různě silné plechy, jež mohou mít povrchovou úpravu. Mnohem hezčí ale je, když si koupíte bezpečnostní kalené sklo pod kamna a před krb. Nejenže je kvalitní, ale je i moderní a velmi originální. Ať už máte interiér zařízen dle posledních módních trendů, nebo u vás vládne spíš venkovský styl a útulná atmosféra, sklo se vám pod kamna či před krb bude hodit. Skvěle se hodí pro uvedení instalace krbových kamen nebo krbu do souladu s platnými bezpečnostními normami.

Vyberte si ideální typ skla

Na internetových stránkách kamnarina.cz najdete širokou nabídku různých typů a tvarů skel pod kamna a před krby. Zvolit si můžete standartní čiré sklo o tloušťce 6 mm, nebo třeba sklo se sílou 8 mm. Luxusně pak působí skutečně silné sklo o tloušťce 10 mm, jež je krásné a okouzlující i v moderním prostředí. Všechna skla z nabídky tohoto e-shopu jsou dodávána v provedení pod úhlem sražené leštěné hrany, tzv. fazety. Je tomu tak proto, aby byla hrana skla sešikmená a nehrozilo, že si o sklo „ukopnete palec“. Objednejte si sklo před krb, které se vám líbí. A kdybyste nenašli typ přímo dle vašich představ, kamnarina.cz vám jej zhotoví na míru. Nutno ještě dodat, že do již vyrobeného kaleného skla není možné dál zasahovat, tedy řezat, brousit jej či vrtat. Došlo by k totální destrukci skla.

Publikováno: 17. 11. 2021

Kategorie: Interiér

Autor: Ema Foldyšová