Kvalitní garážová vrata na míru

Pro někoho jsou nákupy koníčkem, ovšem ani velký shopalista se moc nehrne na nákup věci, která není tak úplně běžná, a u které si není jistý, že pozná správný poměr mezi kvalitou a cenou. Mezi takové „neoblíbené“ nákupy patří i nákup garážových vrat. K nákupu garážových vrat je zapotřebí přistupovat s rozmyslem a poslední věc, o kterou by jste se měli zajímat, jsou peníze. Pokud si chcete pořídit kvalitní vrata, která Vám budou sloužit a chránit Váš majetek po mnoho let, pak budete muset šáhnout hlouběji do Vaší peněženky. Pořád si, ale opakujte, že se jedná o investici do budoucna, která se určitě vyplatí. Nebo si můžete zahrát na strýčka Skrblíka a za nějaký čásek si budete kupovat fungl nová vrata.

Garážová vrata YETT

Garážová vrata YETT jsou symbolem moderní technologie, energetické úspornosti a bezpečnostního řešení, což je výsledkem bohatých zkušeností vratových odborníků. Pokud si za své peníze e chcete pořídit českou kvalitu, která se vyrábí na nejmodernější automatické lince v Evropě, pak jsou vrata YETT to pravé ořechové. Můžete si vybrat ze dvou typů garážových vrat. Typ YETT 01 jsou garážová vrata určená pro otvory do šíře 3 m. Jsou zde použity tažné pružiny, které jsou na boku a vrata pak nejsou tolik náročná na prostor nadpraží. Pružiny mají velkou životnost a jsou testovány na minimálně 10 000 cyklů. Typ YETT 02 jsou garážová vrata určená pro otvory do šířky 6 m. U tohoto typu se používají torzní pružiny, které jsou testovány minimálně na 15 000 cyklů a tím je zajištěna jejich vysoká životnost. Torzní pružiny zajišťují vyváženost vrat v každé poloze.

Garážová vrata DoorHan

Garážová vrata DoorHan jsou výhradně českým produktem. Sekční vrata se skládají ze sendvičových panelů, které se vyrábí na automatické lince, což zajišťuje příznivé ceny. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy se buď lakují, nebo laminují PVC fólií, která imituje dřevo a chrání garážová vrata před UV zářením a teplotními vlivy. Tato garážová vrata jsou vyráběna vždy na míru a to bez příplatku, tudíž zaplatíte pouze standartní cenu. Můžete si zvolit barvu, příslušenství a vybavení pro sekční vrata. Garážová vrata těchto a mnoha dalších značek naleznete na stránkách http://www.univers.cz/garazova-vrata .    

Publikováno: 04. 10. 2012

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Ema Foldyšová