Domů » Víte, kde bydlet?
Nezařazené

Víte, kde bydlet?

Každý jednou musí začít řešit otázku bydlení. Asi každý by si přál bydlení v domě se zahradou, kam můžete vypustit vaši divou zvěř (zvířata a děti). Ale co když takové bydlení je pro Vás nedostupné, protože chcete bydlet přímo v Praze? Pak je tu možnost bydlení v bytě. Že se Vám nechce bydlet v panelákových králíkárnách, kde je pouze malý plácek zeleně, na který se chodí venčit psy z celého sídliště? A kdo říká, že musíte bydlet právě tam? Rezidence Praha Vás jistě okouzlí.

Jedná se o 117 bytů o celkové ploše necelých 11000 m². Nový prodej bytů v Praze Vám nabízí byty 1+kk až 6+kk s plochou 24 – 183 m². Investorem i developerem je společnost CRESTYL, která působí na našem trhu do roku 1996. Novostavby v oblasti Podbaby na Praze 6 jsou skloubení blízkosti přírody a výborné dostupnosti centra. Je zde plná občanská vybavenost včetně dopravní obslužnosti – stanice tramvají a autobusů, jsou blízko a na stanici metra Dejvická dojedete za 3 minuty tramvají i autobusem. Přímou autobusovou linkou se snadno dostanete i na ruzyňské letiště. Pokud hledáte místo, kde budete moct aktivně i pasivně relaxovat Vy i Vaše děti, pak jsou nové byty v Podbabě to pravé pro Vás. A co konkrétně Vám tato oblast nabízí? Pro milovníky přírody je tu přírodní rezervace Divoká Šárka, nedaleko se nachází i park Stromovka. Sportovní nadšenci ocení nedaleký stadion Juliska. Tato lokalita Vás okouzlí jak svou historií tak svojí nevšední atmosférou. Asi to je jedním z důvodů proč je Praha 6 vyhledávána i známými osobnostmi ze společenského a kulturního života. Nové byty Praha si nesmíte nechat ujít.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.