Domů » Dveře jako základ bezpečí a soukromí
Nezařazené

Dveře jako základ bezpečí a soukromí

Chystáte se na výstavbu rodinného domu svépomocí nebo plánujete rozsáhlou rekonstrukci Vaší stávající nemovitosti? Při stavbě novostavby či přestavbě staršího objektu se neobejdeme bez rozličného stavebního materiálu, nářadí a v neposlední řadě bez potřebných znalostí, zkušeností a nemalé zručnosti. Po postavení hrubé stavby nastává čas, kdy se musíme porozhlédnout po kvalitních oknech a dveřích a samozřejmě nám začíná na plné obrátky pracovat naše fantazie s představou o tom, jak bude vypadat interiér našeho budoucího hnízdečka lásky a místa, kam se budeme rádi vracet, vychovávat naše děti a prožívat šťastné chvíle.

Jak už jsem zmínila, tak podstatnou částí veškerých nemovitostí jsou okna a dveře. Dveře jsou charakterizované jako podstatný prvek všech staveb sloužící především ke vstupu do budov či jiných objektů nebo k oddělení místností. Kvalitní dveře eliminují hlučnost a prašnost, šetří nám náklady za energie díky tepelné izolaci a zaručují nám bezpečnost a soukromí. Dveře se zpravidla s otočným kováním usazují na zárubni, jež je osazena do stavebního otvoru zpracovaného dle stavební dokumentace. Součástí dveří je bezpočet druhů zámků a klik různých designů, velikostí a barevného provedení. Na našem trhu si můžeme vybrat dveře dle umístění (exteriérové, interiérové), způsobu zavírání, potřeby zabezpečení, počtu křídel a prosklení. Dveře dělíme na otevíravé (otočné), kývavé, posuvné, skládací, turniketové, bezfalcové a celoskleněné.

Kvalitní a originální dveře Porta Doors Vám za rozumné ceny nabízí spolehlivý prodejce společnost WOODCOTE CZ, a.s., jehož zboží si můžete zakoupit v Centru dveří a podlah Woodcote na pobočce v Praze 8 – Hloubětín a nebo přes internetový obchod DVEŘE a PODLAHY WOODCOTE s odkazem na webové stránky www.dverepodlahywoodcote.cz. V nabídce této firmy najdete dveře interiérové (i v přírodní dýze), vstupní vnitřní a venkovní, technické a kovové, posuvné a skládací a dále zárubně, kování a stavební pouzdra.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.