Reality

I vy si vyberete z nabídky komerčních nemovitosti

Rodinná vilaRE/MAX COMMERCIAL GROUP – RCG obchodující na trhu od roku 1973 představuje společnost nabízející komplexní řešení zaměřené na zprostředkování transakcí a poskytování služeb v oblasti komerčních nemovitostí a investičních příležitostí. Je největším prodejcem komerčních nemovitostí na světě. V současné době působí ve více jak 45 zemích světa s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami.

RE/MAX COMMERCIAL GROUP je z hlediska trhu zaměřen na segment malých a středně velkých podnikatelských subjektů. Více než 410 RE/MAX COMMERCIAL kanceláří v zastoupení vice než 3 tisíců produktivních, zkušených a certifikovaných commercial (realitních) specialistů, jež jsou díky své motivaci, energii, znalostem a profesionalitě schopni uspokojit veškeré potřeby svých zákazníků v obchodování na českém trhu komerčních realit, pokrývá svou obchodní činností celou ČR.

Z hlediska základních zprostředkovatelských služeb se RE/MAX COMMERCIAL GROUP specializuje na veřejné/neveřejné nemovitostní transakce (nákup, prodej komerčních nemovitostí, pronájem) a transakce typu převod obchodního podílu právnických osob.

Určitě i Vy si vyberete z rozličné nabídky komerčních nemovitostí RE/MAX COMMERCIAL GROUP, jež jsou zastoupeny kancelářskými prostory, administrativními budovami, výrobními areály, sklady, hotely, penziony, restauracemi, maloobchodními plochami a jednotkami, pozemky a výnosovými nemovitostmi.

V případě zájmu můžete využít nabídky doplňkových služeb jakými jsou např. externí, poradenské (finanční a daňová optimalizace) a analytické služby, specializovaná školení, Body Shopping specialistů apod.

Příležitost ve společnosti RE/MAX COMMERCIAL GROUP najde každý potencionální commercial specialista hledající prosperitu, nezávislost a uspokojení ve vlastním podnikání nebo majitelé realitní kanceláře specializující se na komerční nemovitosti s možností spolupráce formou franšízingu.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.