Domů » I vy si vyberete z nabídky komerčních nemovitosti
Reality

I vy si vyberete z nabídky komerčních nemovitosti

Rodinná vilaRE/MAX COMMERCIAL GROUP – RCG obchodující na trhu od roku 1973 představuje společnost nabízející komplexní řešení zaměřené na zprostředkování transakcí a poskytování služeb v oblasti komerčních nemovitostí a investičních příležitostí. Je největším prodejcem komerčních nemovitostí na světě. V současné době působí ve více jak 45 zemích světa s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami.

RE/MAX COMMERCIAL GROUP je z hlediska trhu zaměřen na segment malých a středně velkých podnikatelských subjektů. Více než 410 RE/MAX COMMERCIAL kanceláří v zastoupení vice než 3 tisíců produktivních, zkušených a certifikovaných commercial (realitních) specialistů, jež jsou díky své motivaci, energii, znalostem a profesionalitě schopni uspokojit veškeré potřeby svých zákazníků v obchodování na českém trhu komerčních realit, pokrývá svou obchodní činností celou ČR.

Z hlediska základních zprostředkovatelských služeb se RE/MAX COMMERCIAL GROUP specializuje na veřejné/neveřejné nemovitostní transakce (nákup, prodej komerčních nemovitostí, pronájem) a transakce typu převod obchodního podílu právnických osob.

Určitě i Vy si vyberete z rozličné nabídky komerčních nemovitostí RE/MAX COMMERCIAL GROUP, jež jsou zastoupeny kancelářskými prostory, administrativními budovami, výrobními areály, sklady, hotely, penziony, restauracemi, maloobchodními plochami a jednotkami, pozemky a výnosovými nemovitostmi.

V případě zájmu můžete využít nabídky doplňkových služeb jakými jsou např. externí, poradenské (finanční a daňová optimalizace) a analytické služby, specializovaná školení, Body Shopping specialistů apod.

Příležitost ve společnosti RE/MAX COMMERCIAL GROUP najde každý potencionální commercial specialista hledající prosperitu, nezávislost a uspokojení ve vlastním podnikání nebo majitelé realitní kanceláře specializující se na komerční nemovitosti s možností spolupráce formou franšízingu.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.