Domů » Manipulační technika do každého skladu, ať práce odsýpá
Tipy a rady

Manipulační technika do každého skladu, ať práce odsýpá

Každý zaměstnavatel by měl vynaložit finance na to, aby to v podniku fungovalo, doslova šlo jako po másle. Musí se zaměstnancům stanovit vyhovující a motivující ohodnocení, také by se měla do skladů pořídit manipulační technika, bez níž se dnes ve skladech zaměstnanci neobejdou. Nežijeme přece v době kamenné, abychom všechno museli nosit v rukou a tím si tak akorát uhnali kýlu, která je velmi nebezpečná.

S manipulační technikou je práce ve skladu jednodušší, minimalizuje se výskyt kýly, která je způsobená nošením těžkých věcí, také se práce ve skladu rapidně zrychlí, což vede ke zlepšení chodu podniku, což zaměstnavatelé ocení.

Manipulační technika tedy rozhodně není krok vedle, i když se jedná z počátku o drahou záležitost. Abyste však nemuseli utrácet za všechny typy manipulační techniky (přece jen jich je hodně), poradíme vám, do jaké konkrétní manipulační techniky se vyplatí investovat.

Nízkozdvižné vozíky

K nejčastěji pořizovaným strojům patří rozhodně nízkozdvižné vozíky, které jsou v současné době preferovány hlavně v menších skladech, kde police nejsou tak vysoko, aby tam nízkozdvižný vozík nedosáhl. Kromě nízkozdvižného vozíku je možné investovat i do modernějšího provedení tohoto vozíku, čímž jsou elektrické nízkozdvižné vozíky, které se hodí zejména do moderních, dynamických společností.

Vysokozdvižné vozíky

Do větších skladů se hodí spíše vysokozdvižné vozíky, které mají opět svou modernější verzi, kterou jsou elektrické vysokozdvižné vozíky, které se snadněji ovládají, navíc práce s nimi je rychlá a svižná. Je však nutné podotknout, že elektrické podoby vozíků jsou dražší záležitostí.

Paletové nůžkové vozíky

Do skladů se hodí také praktické paletové nůžkové vozíky, které taktéž pomohou s manipulací či s přemísťováním zboží, palet nebo těžkých krabic.

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.