Inovativní přístup Světlo jako služba společnosti Philips Lighting boří zavedené standardy

V posledních několika měsících se na našem trhu stále častěji objevují inovativní služby velkých společností, které se snaží vyjít vstříc firmám s rozsáhlými provozovnami. Jednou z nich je také přístup Světlo jako služba, se kterým přišla na trh v nedávné době společnost Philips Lighting. Název této moderní služby v sobě nese myšlenku jednoduchého nahrazení neefektivních způsobů osvětlení v kancelářských, výrobních a obchodních prostorech společností bez vysokých vstupních nákladů. Společnost Philips Lighting přináší řešení na klíč. Inovativní LED osvětlení navrhne, nainstaluje a v průběhu trvání smlouvy také pravidelně poskytuje servis.

Proč se vám Světlo jako služba vyplatí

O tom, že přechod na moderní LED osvětlení šetří nemalé náklady, není nutné mnohé psát. Kromě toho jsou však na osvětlení provozoven v dnešní době kladeny velmi vysoké nároky, které s osvětlením Philips Lighting jednoduše splníte. Kvalitní LED osvětlení má velmi dlouhou životnost, splňuje přísné bezpečnostní podmínky a oproti původním zdrojům osvětlení a levným LED žárovkám také významně šetří zrak vašich zaměstnanců. Osvětlení Philips Lighting dnes již není pouze o kvalitních technologiích. V rámci inovace může vaše společnost také využít možnosti inteligentně hospodařit s energií podle toho, kdy se v dané místnosti skutečně někdo nachází, a v závislosti na aktuální intenzitě denního světla. Prostřednictvím internetového připojení pak můžete osvětlení hromadně ovládat přes svůj chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Služba šitá na míru

Klíčovou výhodou nabídky společnosti Philips Lighting je, že návratnost služby přichází prakticky okamžitě a vy se navíc nemusíte o nic starat. Za pravidelný měsíční poplatek bez dalších vstupních nákladů se společnost Philips Lighting kompletně postará o veškeré osvětlení ve všech vašich provozovnách. To platí i během dalších let. Kromě pravidelného měsíčního poplatku se tak nemusíte o nic starat. Vzhledem k tomu, že řešení výměny osvětlení se sjednává „na míru“, je možné inovaci osvětlení rozložit do několika fází. Největšího efektu však dosáhnete, pokud se rozhodnete vyměnit veškerá svítidla za moderní LED technologii najednou. Přístup Světlo jako služba společnosti Philips Lighting je jednoduše vynikajícím řešením, jak přejít na moderní a úspornou variantu osvětlení. Šetří vaše náklady za osvětlení, neplatíte žádné vstupní poplatky a získáte dlouholetý servis a spokojené zaměstnance i zákazníky.

Publikováno: 13. 10. 2017

Kategorie: Energie

Autor: Ema Foldyšová

Tagy: led osvětlení