Domů » Plechové garáže
Nezařazené

Plechové garáže

Chystáte se obstarat pro své motorové vozidlo či vozidla stejný komfort v obývání jako dopřáváte sobě a svým blízkým, a to pořízením vhodné garáže? Garáže jsou charakterizované jako objekty poskytující co nejdelší životnost a ochranu před nepříznivými vlivy počasí jakými jsou vysoké teploty, déšť, kroupy, sníh a mráz nebo před vandaly či zloději, a to všem osobním automobilům či jiným dopravním prostředkům. Pozitivem garáže je možnost udržování přijatelné teploty nebo dokonce vytápění, díky kterému nám odpadají starosti se škrábaním zamrzlých oken v zimním období.

Širokou nabídku sortimentu levných, značkových a kvalitních plechových garáží značky Siebau nabízí exklusivní výhradní dodavatel garáží této značky pro ČR a SR společnost Hotovedomy s.r.o. provozující webové stránky SIEBAU s odkazem na www.siebau.cz. V nabídce této firmy najdete plechové garáže ploché, sedlové a vysoké/dlouhé, plechové halové systémy, zahradní domky a přístřešek Carport. Prioritou společnosti Hotovedomy s.r.o. je záruka prvotřídní kvality nabízeného zboží a poskytnutí plného servisu spojeného s dodáním garáží na klíč. Poskytovanými službami této firmy a jejich tradičních, spolehlivých a osvědčených partnerů jsou konzultace vhodného provedení, projektové činnosti, komunikace se stavebním úřadem a samotná realizace stavby dle přání a požadavků klienta.

Plechové garáže (garáž, dvojgaráž, řadová garáž) nabízí mnoho výhod – certifikovaná výroba z kvalitní oceli se zárukou 10 let, pestrý výběr barev (8 odstínů venkovní omítky), doplňků, rozměrů, typů a kombinací, minimální údržba, garance dlouhé životnosti, nízká pořizovací cena, snadná a rychlá montáž (za 1den) bez použití těžké techniky, rychlá realizace bez stavebního povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona), mobilita – snadné a rychlé stěhování a likvidace, varianty vybavení výklopnými nebo sekčními vraty s možností pohonu na dálkové ovládání aj.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.