Nezařazené

Plechové garáže

Chystáte se obstarat pro své motorové vozidlo či vozidla stejný komfort v obývání jako dopřáváte sobě a svým blízkým, a to pořízením vhodné garáže? Garáže jsou charakterizované jako objekty poskytující co nejdelší životnost a ochranu před nepříznivými vlivy počasí jakými jsou vysoké teploty, déšť, kroupy, sníh a mráz nebo před vandaly či zloději, a to všem osobním automobilům či jiným dopravním prostředkům. Pozitivem garáže je možnost udržování přijatelné teploty nebo dokonce vytápění, díky kterému nám odpadají starosti se škrábaním zamrzlých oken v zimním období.

Širokou nabídku sortimentu levných, značkových a kvalitních plechových garáží značky Siebau nabízí exklusivní výhradní dodavatel garáží této značky pro ČR a SR společnost Hotovedomy s.r.o. provozující webové stránky SIEBAU s odkazem na www.siebau.cz. V nabídce této firmy najdete plechové garáže ploché, sedlové a vysoké/dlouhé, plechové halové systémy, zahradní domky a přístřešek Carport. Prioritou společnosti Hotovedomy s.r.o. je záruka prvotřídní kvality nabízeného zboží a poskytnutí plného servisu spojeného s dodáním garáží na klíč. Poskytovanými službami této firmy a jejich tradičních, spolehlivých a osvědčených partnerů jsou konzultace vhodného provedení, projektové činnosti, komunikace se stavebním úřadem a samotná realizace stavby dle přání a požadavků klienta.

Plechové garáže (garáž, dvojgaráž, řadová garáž) nabízí mnoho výhod – certifikovaná výroba z kvalitní oceli se zárukou 10 let, pestrý výběr barev (8 odstínů venkovní omítky), doplňků, rozměrů, typů a kombinací, minimální údržba, garance dlouhé životnosti, nízká pořizovací cena, snadná a rychlá montáž (za 1den) bez použití těžké techniky, rychlá realizace bez stavebního povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona), mobilita – snadné a rychlé stěhování a likvidace, varianty vybavení výklopnými nebo sekčními vraty s možností pohonu na dálkové ovládání aj.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP staví moderní byty v Praze. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Pro stavebníky

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.