Nezařazené

Stavební hutní materiály

Významným odvětvím českého hospodářství je průmysl. Díky jemu je zaměstnáno přes 40% ekonomicky aktivních osob, ale jeho stinnou stránkou je negativní vliv na životní prostředí. Životní prostředí je znečišťováno především těžebním, chemickým, stavebním a hutním průmyslem.

Hutní průmysl dělíme na hutnictví železa a hutnictví neželezných kovů. Hutnictví železa se zabývá výrobou surového železa, oceli (např. betonářská ocel), trubek, plechů, drátů a kolejnic. Hutnictví neželezných kovů se zabývá tavením rudy barevných kovů a hliníku a vyrábí jejich slitiny. Významnými hutnickými městy v České republice jsou Třinec, Ostrava, Zlín a Frýdek-Místek, což jsou města, v jejichž blízkosti se těží železná ruda a černé uhlí.

Širokou nabídku sortimentu stavebního hutního materiálu Vám nabízí společnost KONDOR, s.r.o. se sídlem firmy a prodejnami v Praze a dalšími prodejnami v Pardubicích, Králově Dvoře, Příbrami a Litvínově a současně provozující internetový obchod KONDOR s.r.o. s odkazem na webové stránky www.kondor.cz. V balíčku nabízených služeb této firmy najdete dělení tyčového materiálu, dělení a tvarování plechů, ohýbání betonářské výstuže v armovně, žárové zinkování, pískování a zámečnické práce.

Stavebním hutním materiálem a výrobkem je ocelový nosič, čtvercový a obdelníkový úhelník (profilová ocel průřezu L), profilová ocel průřezu T, pásová a plochá ocel, čtvercová, šestihranná, kruhová a betonářská ocel, pozinkované pletivo a ostnatý drát, síť do betonu, distančník, podlahový rošt, rohož, mříže, čtvercový a obdelníkový jekl, černý, děrovaný, pozinkovaný, měděný, hliníkový, nerezový, mosazný a titanzinkový plech, nerezová trubka, klínová, průvlaková a chemická kotva, svařovací elektroda, svařovací drát (cívka, tyč), řezný a brusný kotouč, závitová tyč, černá a pozinková šestihranná matice, černá a pozinková podložka, černý a pozinkovaný šroub, vrut, stavební hřebík, řetěz, dveřní a vratový závěs, hromosvod a řada jiných materiálů.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.