Domů » Stavební hutní materiály
Nezařazené

Stavební hutní materiály

Významným odvětvím českého hospodářství je průmysl. Díky jemu je zaměstnáno přes 40% ekonomicky aktivních osob, ale jeho stinnou stránkou je negativní vliv na životní prostředí. Životní prostředí je znečišťováno především těžebním, chemickým, stavebním a hutním průmyslem.

Hutní průmysl dělíme na hutnictví železa a hutnictví neželezných kovů. Hutnictví železa se zabývá výrobou surového železa, oceli (např. betonářská ocel), trubek, plechů, drátů a kolejnic. Hutnictví neželezných kovů se zabývá tavením rudy barevných kovů a hliníku a vyrábí jejich slitiny. Významnými hutnickými městy v České republice jsou Třinec, Ostrava, Zlín a Frýdek-Místek, což jsou města, v jejichž blízkosti se těží železná ruda a černé uhlí.

Širokou nabídku sortimentu stavebního hutního materiálu Vám nabízí společnost KONDOR, s.r.o. se sídlem firmy a prodejnami v Praze a dalšími prodejnami v Pardubicích, Králově Dvoře, Příbrami a Litvínově a současně provozující internetový obchod KONDOR s.r.o. s odkazem na webové stránky www.kondor.cz. V balíčku nabízených služeb této firmy najdete dělení tyčového materiálu, dělení a tvarování plechů, ohýbání betonářské výstuže v armovně, žárové zinkování, pískování a zámečnické práce.

Stavebním hutním materiálem a výrobkem je ocelový nosič, čtvercový a obdelníkový úhelník (profilová ocel průřezu L), profilová ocel průřezu T, pásová a plochá ocel, čtvercová, šestihranná, kruhová a betonářská ocel, pozinkované pletivo a ostnatý drát, síť do betonu, distančník, podlahový rošt, rohož, mříže, čtvercový a obdelníkový jekl, černý, děrovaný, pozinkovaný, měděný, hliníkový, nerezový, mosazný a titanzinkový plech, nerezová trubka, klínová, průvlaková a chemická kotva, svařovací elektroda, svařovací drát (cívka, tyč), řezný a brusný kotouč, závitová tyč, černá a pozinková šestihranná matice, černá a pozinková podložka, černý a pozinkovaný šroub, vrut, stavební hřebík, řetěz, dveřní a vratový závěs, hromosvod a řada jiných materiálů.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.