Domů » Kde si zakoupit kvalitní ruční nářadí?
Tipy a rady

Kde si zakoupit kvalitní ruční nářadí?

Ruční nářadí

Plánujete si svépomocí postavit rodinný dům nebo si Vaše starší nemovitost zaslouží důkladnou rekonstrukci? Potřebujete sestavit nábytek, připevnit poličky, pověsit obrazy či zarámované rodinné fotografie? Ke všem těmto činnostem je mít zapotřebí kvalitní ruční nářadí (např. kladivo, šroubovák, kleště, gola sada) a související příslušenství jako šroubky, matice, hřebíky, hmoždinky apod., dále elektrické nářadí (el. vrtačka) a akumulátorové nářadí (aku šroubovák).

D.A.T. spol. s r.o.

Širokou nabídku sortimentu značkového, kvalitního a cenově dostupného nářadí pro každého výrobců značek WITTE, BONDHUS, KNIPEX, PROJAHN, RENNSTEIG a PTG v provedení profi, bez nichž se neobejdou řemeslníci určitých druhů řemeslných činností (např. elektrikář, instalatér, topenář apod.) a v provedení pro kutily nabízí spolehlivý prodejce D.A.T. spol. s r.o. s pobočkou v Brně a současně provozující internetový obchod D.A.T profesionální nářadí s odkazem na webové stránky www.d-a-t.cz. V nabídce této firmy najdete ruční nářadí zahrnující šroubováky, T-klíče, L-klíče, bity, vrtáky, vytahovače, nožové sady, kleště KNIPEX (kombinované, odizolovací, samosvorné, bezpečnostní, štípací, armovací stříhací, instalatérské, lisovací, pro uchopení, pro elektroniku, kleště a hasáky na armatury). Dale si můžete zakoupit závitníky, závitořezné nástroje a nástroje na opravu závitů v různých rozměrech a provedeních, dodávaných jednotlivě nebo v sadách od německých výrobců značek VÖLKEL a V-COIL a další elektrikářské, instalatérské a topenářské potřeby.

Přednostmi společnosti D.A.T. spol. s r.o. jsou nabídka značkového a kvalitního ručního nářadí za rozumné ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, profesionalní přístup, spolupráce s těmi nejlepšími, flexibilita, spolehlivost a výhodné prodejní akce.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.