Domů » Kvalitní oplocení pro každý dům
Stavba a rekonstrukce

Kvalitní oplocení pro každý dům

S betonovými ploty si lze snadno vyhrát tak, aby měl každý kolem svého domu oplocení dle svých představ. Ať už po designové či funkční stránce. Betonové ploty mají řadu výhod. Především se jedná o kvalitní a pevný materiál, který nevyžaduje speciální údržbu a i přesto vydrží i desítky let a neztratí na kvalitě, vzhledu ani funkčnosti. Na betonový plot nemají vliv ani klimatické podmínky od mrazu, přes déšť až po silné sluneční záření. Další výhodou je poměrně jednoduchá montáž plotu. Stačí si najmout firmu, která má s instalováním betonového oplocení zkušenosti, svěřte váš plot do rukou odborníkům z Betonovéploty.net.

Není problém betonový plot umístit i na nerovný povrch. Jednotlivé díly můžete totiž skládat tak zvaně schodovitě. Klíčovou části při montáži je pečlivě vyměřit vzdálenost mezi jednotlivými výkopy, do kterých poté budou vloženy betonové sloupky. Sloupky slouží pro umístění betonových panelů a také zaručí stabilitu celého plotu. Dalším důležitým faktorem je fakt, že díky masivnímu betonovému plotu získáte dostatek soukromí a také bezpečí. Ovšem míru masivnosti můžete regulovat díky výšce betonového plotu podle počtu zvolených panelů, případně díky dekorativním prvkům. Zejména dřevěné latě změní betonový plot na vzdušnější oplocení. Mezi jednotlivými příčkami můžete nechat mezery, které zajistí kontakt s okolním světem.

Jak udělat plot zajímavějším

Dřevěné komponenty jsou vyráběny z různých druhů dřeva a tedy i v různých odstínech. Nic by tak nemělo narušit celkový design plotu ani vašeho bydlení. Nabízí se různé motivy a dekory, které udělají váš plot originálnějším a zajímavějším. Oblíbeným motivem je imitace cihly nebo štípaného kamene. Zvolit můžete také odstín. Záleží jen na vás, zda přírodní či extravagantnější. Velmi moderní jsou betonové ploty s oboustranným dekorem. Díky němu bude plot ladit s domem z vnější strany a z vnitřní bude smyslně doplňovat vaši zahradu.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.