Domů » Střešní světlíky vynikají termoizolačními vlastnostmi
Stavba a rekonstrukce

Střešní světlíky vynikají termoizolačními vlastnostmi

Střešní světlíky jsou prosvětlovacími prvky zejména průmyslových (výrobní haly), sportovních (sportovní haly, hangáry) a obchodních (obchodní centra) staveb, ale i bazénů, garáží a dílen. Střešní světlíky se zpravidla umisťují nad úroveň střešního pláště, a to za pomoci světlíkových obrub, jež mají různou výšku. Používají se na místech, kde je potřeba přirozeného denního světla, větrání a v neposlední řadě požární zabezpečení. Rozlišujeme je na standardní (typizované – bodové, pásové aj.) a nestandardní (atypické – např. jehlanovitého nebo kopulovitého tvaru).

Širokou nabídku sortimentu značkových, kvalitních, praktických a cenově dostupných prosvětlovacích systémů – střešních světlíků nejrůznějších typů, tvarů, designu, rozměrů, povrchových úprav a barevného provedení od výrobců světlíků Meamax, Gradus, Allux, Dark, Lam-Plast, Grescha a světlíky Velux Vám nabízí spolehlivý prodejce provozující internetový obchod Svetliky-stresni.cz s odkazem na webové stránky www.svetliky-stresni.cz. V nabídce této firmy najdete bodové světlíky vhodné na střechy ploché nebo s mírným sklonem, pásové světlíky s možností výbavy větrací klapkou s motorem pro denní větrání či pístem pro pneumatické denní větrání vhodné pro průmyslové objekty a obchodní centra, kopulové světlíky s čirým nebo-li transparentním akrylovým sklem (propustnost světla 92%) a opálovým nebo-li mléčným akrylovým sklem (propustnost světla 81%), sklepní světlíky nebo-li anglické dvorky s výhodou propustnosti denního světla a čerstvého vzduchu do sklepních prostor a světlíky na rovnou střechu.

Součástí nabídky služeb je výroba, dodávka, montáž a servis střešních světlíků. Střešní světlíky jsou vyráběny z akrylového skla a polykarbonátu. Jejich konstrukce je z hliníku a manžety světlíků jsou ze sklolaminátu nebo oceli.

Polykarbonátové střešní světlíky mají vynikající termoizolační vlastnosti, UV ochranu polykarbonátových desek (nekřehnou, nežloutnou a jinak nestárnou), dlouhou životnost, odolnost proti přírodním živlům (kroupy, sluneční záření, vítr apod.) a jsou téměř bezúdržbové.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.