Stavba a rekonstrukce

Střešní světlíky vynikají termoizolačními vlastnostmi

Střešní světlíky jsou prosvětlovacími prvky zejména průmyslových (výrobní haly), sportovních (sportovní haly, hangáry) a obchodních (obchodní centra) staveb, ale i bazénů, garáží a dílen. Střešní světlíky se zpravidla umisťují nad úroveň střešního pláště, a to za pomoci světlíkových obrub, jež mají různou výšku. Používají se na místech, kde je potřeba přirozeného denního světla, větrání a v neposlední řadě požární zabezpečení. Rozlišujeme je na standardní (typizované – bodové, pásové aj.) a nestandardní (atypické – např. jehlanovitého nebo kopulovitého tvaru).

Širokou nabídku sortimentu značkových, kvalitních, praktických a cenově dostupných prosvětlovacích systémů – střešních světlíků nejrůznějších typů, tvarů, designu, rozměrů, povrchových úprav a barevného provedení od výrobců světlíků Meamax, Gradus, Allux, Dark, Lam-Plast, Grescha a světlíky Velux Vám nabízí spolehlivý prodejce provozující internetový obchod Svetliky-stresni.cz s odkazem na webové stránky www.svetliky-stresni.cz. V nabídce této firmy najdete bodové světlíky vhodné na střechy ploché nebo s mírným sklonem, pásové světlíky s možností výbavy větrací klapkou s motorem pro denní větrání či pístem pro pneumatické denní větrání vhodné pro průmyslové objekty a obchodní centra, kopulové světlíky s čirým nebo-li transparentním akrylovým sklem (propustnost světla 92%) a opálovým nebo-li mléčným akrylovým sklem (propustnost světla 81%), sklepní světlíky nebo-li anglické dvorky s výhodou propustnosti denního světla a čerstvého vzduchu do sklepních prostor a světlíky na rovnou střechu.

Součástí nabídky služeb je výroba, dodávka, montáž a servis střešních světlíků. Střešní světlíky jsou vyráběny z akrylového skla a polykarbonátu. Jejich konstrukce je z hliníku a manžety světlíků jsou ze sklolaminátu nebo oceli.

Polykarbonátové střešní světlíky mají vynikající termoizolační vlastnosti, UV ochranu polykarbonátových desek (nekřehnou, nežloutnou a jinak nestárnou), dlouhou životnost, odolnost proti přírodním živlům (kroupy, sluneční záření, vítr apod.) a jsou téměř bezúdržbové.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.