Domů » Mříže – účinná mechanická ochrana
Nezařazené

Mříže – účinná mechanická ochrana

Mříže jsou účinnou mechanickou ochranou okenních nebo dveřních otvorů skládající se ze vzájemně spojených kovových tyčí, pásů nebo profilů. Pro ochranu výloh a vstupů do prodejen, nákupních center a komerčních či skladových prostor se nejčastěji používají rolovací mříže.

Širokou nabídku sortimentu rolovacích mříží Vám nabízí spolehlivý výrobce a prodejce společnost Univers Tech s.r.o. s pobočkami v Praze, Kladně a Plzni a současně provozující internetové stránky UNIVERS stínící technika a vratové systémy s odkazem na webové stránky www.univers.cz. V nabídce této firmy dále najdete žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány a závory.

Rolovací mříže jsou nabízeny ve čtyřech typech provedení. Rolovací mříž Valencia je vhodná do prodejen a obchodů v nákupních centrech a je charakteristická velmi moderním vzhledem a rovnými liniemi. Rolovací mříž Verona je vhodná do obchodů v historických částech měst (např. zlatnictví, antikvariát) a je charakteristická vlnitým profilem ocelových trubek. Rolovací mříž Raventa je vhodná pro ochranu místností zapovězených lidskému oku a je charakteristická neprůhlednými plnými profily. Roletová mříž Monako je vhodná do prostor s potřebou neustálé ventilace a odvětrávání.

Rolovací mříže jsou vyráběny výhradně ručně odbornými specialisty a na míru dle individuálních přání a potřeb zákazníka, jež může v etapě projektové přípravy zasahovat i do technických detailů. Jednotlivé součásti mříží jsou objednávány u dodavatelů se zárukou výroby kvalitních komponentů, jež zajistí maximální stabilitu, pevnost a bezproblémový a bezpečný chod mříže. Výrobním materiálem rolovacích mříží je ocel a v základním provedení jsou ovládány motorem. Hlavními přednostmi nabízených rolovacích mříží jsou vysoká kvalita, bezúdržbovost a dlouhá životnost.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.