Domů » Mříže – účinná mechanická ochrana
Nezařazené

Mříže – účinná mechanická ochrana

Mříže jsou účinnou mechanickou ochranou okenních nebo dveřních otvorů skládající se ze vzájemně spojených kovových tyčí, pásů nebo profilů. Pro ochranu výloh a vstupů do prodejen, nákupních center a komerčních či skladových prostor se nejčastěji používají rolovací mříže.

Širokou nabídku sortimentu rolovacích mříží Vám nabízí spolehlivý výrobce a prodejce společnost Univers Tech s.r.o. s pobočkami v Praze, Kladně a Plzni a současně provozující internetové stránky UNIVERS stínící technika a vratové systémy s odkazem na webové stránky www.univers.cz. V nabídce této firmy dále najdete žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány a závory.

Rolovací mříže jsou nabízeny ve čtyřech typech provedení. Rolovací mříž Valencia je vhodná do prodejen a obchodů v nákupních centrech a je charakteristická velmi moderním vzhledem a rovnými liniemi. Rolovací mříž Verona je vhodná do obchodů v historických částech měst (např. zlatnictví, antikvariát) a je charakteristická vlnitým profilem ocelových trubek. Rolovací mříž Raventa je vhodná pro ochranu místností zapovězených lidskému oku a je charakteristická neprůhlednými plnými profily. Roletová mříž Monako je vhodná do prostor s potřebou neustálé ventilace a odvětrávání.

Rolovací mříže jsou vyráběny výhradně ručně odbornými specialisty a na míru dle individuálních přání a potřeb zákazníka, jež může v etapě projektové přípravy zasahovat i do technických detailů. Jednotlivé součásti mříží jsou objednávány u dodavatelů se zárukou výroby kvalitních komponentů, jež zajistí maximální stabilitu, pevnost a bezproblémový a bezpečný chod mříže. Výrobním materiálem rolovacích mříží je ocel a v základním provedení jsou ovládány motorem. Hlavními přednostmi nabízených rolovacích mříží jsou vysoká kvalita, bezúdržbovost a dlouhá životnost.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Reklama

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.