Domů » Mobilní hala jako varianta skladovacího či výrobního prostoru
Reality

Mobilní hala jako varianta skladovacího či výrobního prostoru

Mobilní hala

Mobilní hala zajišťuje skladovací nebo výrobní prostor v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Mobilní výrobní nebo skladovací hala oplývá rychlou a jednoduchou montáží a demontáží s odborným dohledem, možností výběru z několika druhů opláštění a individuálního vybavení dle přání klienta a v neposlední řadě přizpůsobením velikosti, tvaru a umístění dle potřeb zákazníka.

Diamant Expo spol. s r.o.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, praktických a spolehlivých mobilních skladovacích a výrobních hal různých velikostí a tvarů za přijatelné ceny pro každého Vám nabízí spolehlivý pronajímatel a prodejce společnost Diamant Expo spol. s r.o. Tato firma je výhradním zástupcem špičkových mobilních stanů značky Röder.

Z jakých typů mobilních hal si můžete vybrat?

Mobilní haly jsou dodávány ve čtyřech základních typech opláštění, a to PVC plachta, PVC trapézový plast, trapézový plech a ISO sandwich panel. Výhodami kvalitních výrobních materiálů opláštění jsou odolnost vůči nečistotám a případným poškozením nepříznivými přírodními živly.

Vybrat si můžete mobilní halu – standard, skladovací halu (stan) S-75 nebo skladovací halu H-line z lehkých slitin.

Jak lze mobilní haly vybavit?

Mobilní výrobní nebo skladovací haly jsou vybavovány dle přání a požadavků zákazníků. Do mobilních hal jsou zpravidla namontovány fóliové, PVC, hliníkové nebo ocelové dveře či sekční nebo roletová vrata včetně únikových východů a nainstalovány elektrorozvody, vytápění (např. topný agregát K 130), kvalitní osvětlení (zářivková tělesa), klimatizace, požární systémy, příp. další vybavení.

Jak si zajistit mobilní halu?

K pronájmu nebo nákupu mobilní haly Vám nejlépe poslouží online poptávkový formulář. Zvolíte si šířku haly (5-40 m či více), délku haly (5-50 m či více), výšku haly (2,4 -4 m či více) a zadáte termín realizace, firmu, ulici, město, PSČ, telefon a e-mail. Pak stačí kliknout na odeslat poptávku a do 24 hodin Vás zkontaktuje profesionální servisní tým, jež zrealizuje dostupný zastřešovací systém dle Vašich přání a požadavků.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.