Reality

Mobilní hala jako varianta skladovacího či výrobního prostoru

Mobilní hala

Mobilní hala zajišťuje skladovací nebo výrobní prostor v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Mobilní výrobní nebo skladovací hala oplývá rychlou a jednoduchou montáží a demontáží s odborným dohledem, možností výběru z několika druhů opláštění a individuálního vybavení dle přání klienta a v neposlední řadě přizpůsobením velikosti, tvaru a umístění dle potřeb zákazníka.

Diamant Expo spol. s r.o.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, praktických a spolehlivých mobilních skladovacích a výrobních hal různých velikostí a tvarů za přijatelné ceny pro každého Vám nabízí spolehlivý pronajímatel a prodejce společnost Diamant Expo spol. s r.o. Tato firma je výhradním zástupcem špičkových mobilních stanů značky Röder.

Z jakých typů mobilních hal si můžete vybrat?

Mobilní haly jsou dodávány ve čtyřech základních typech opláštění, a to PVC plachta, PVC trapézový plast, trapézový plech a ISO sandwich panel. Výhodami kvalitních výrobních materiálů opláštění jsou odolnost vůči nečistotám a případným poškozením nepříznivými přírodními živly.

Vybrat si můžete mobilní halu – standard, skladovací halu (stan) S-75 nebo skladovací halu H-line z lehkých slitin.

Jak lze mobilní haly vybavit?

Mobilní výrobní nebo skladovací haly jsou vybavovány dle přání a požadavků zákazníků. Do mobilních hal jsou zpravidla namontovány fóliové, PVC, hliníkové nebo ocelové dveře či sekční nebo roletová vrata včetně únikových východů a nainstalovány elektrorozvody, vytápění (např. topný agregát K 130), kvalitní osvětlení (zářivková tělesa), klimatizace, požární systémy, příp. další vybavení.

Jak si zajistit mobilní halu?

K pronájmu nebo nákupu mobilní haly Vám nejlépe poslouží online poptávkový formulář. Zvolíte si šířku haly (5-40 m či více), délku haly (5-50 m či více), výšku haly (2,4 -4 m či více) a zadáte termín realizace, firmu, ulici, město, PSČ, telefon a e-mail. Pak stačí kliknout na odeslat poptávku a do 24 hodin Vás zkontaktuje profesionální servisní tým, jež zrealizuje dostupný zastřešovací systém dle Vašich přání a požadavků.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.