Domů » Půjčovna a prodej stavebních strojů a těžké manipulační techniky
Nezařazené

Půjčovna a prodej stavebních strojů a těžké manipulační techniky

Je Vašim podnikatelským záměrem provozovat konkurenceschopnou stavební firmu? Základem je zaměstnat tým zkušených a spolehlivých pracovníků a vlastněná kvalitní manipulační technika, stavební stroje, elektrocentrály a kompresory. Jste již známou a zaběhlou stavební firmou se spokojenými zákazníky, kteří se k Vám rádi vrací a doporučují Vás všem svým přátelům a známým a Vy jste dospěli k názoru, že je čas obměnit nebo doplnit Váš stavebně-strojový park? Chystáte se svépomocí postavit rodinný dům svých snů a potřebujete si zapůjčit určité stavební stroje? Obraťte se na spolehlivou a profesionální společnost TERRAMET, spol. s r.o. s pobočkami v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Modřicích u Brna, Teplicích, Ostravě a Pardubicích a současně provozující webové stránky TERRA s odkazem na www.terramet.cz.

Firma Terramet, spol. s r.o. se zabývá prodejem, servisem a pronájmem stavebních strojů, manipulační techniky, hutnící techniky, elektrocentrál, kompresorů a pažení a provozuje bazar stavebních strojů. Jejich půjčovna stavebních strojů značek JCB, KAESER, ENDRESS, JUMBO a VIBROMAX Vám umožní jednoduché plánování a sledování provozních nákladů včetně možnosti využití kvalitního servisu a asistenčních služeb v ceně nájmu.

Stavební stroje zahrnují hydraulické pásové a kolové rýpadlo, čelní kolový nakladač, teleskopický manipulátor, rýpadlo nakladače, kompaktní pásový a kolový mininakladač, midirýpadlo, minirýpadlo, mikrorýpadlo, vysokozdvižný vozík s tel. ramenem, grejdr.

Hutnící technika zahrnuje pěchy, jednosměrné a obousměrné desky, ručně vedené, příkopové, tandemové a zemní válce.

Pažení zahrnuje miniboxy, cityboxy, multiboxy a gigant rámové pažení.

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.