Nezařazené

Půjčovna a prodej stavebních strojů a těžké manipulační techniky

Je Vašim podnikatelským záměrem provozovat konkurenceschopnou stavební firmu? Základem je zaměstnat tým zkušených a spolehlivých pracovníků a vlastněná kvalitní manipulační technika, stavební stroje, elektrocentrály a kompresory. Jste již známou a zaběhlou stavební firmou se spokojenými zákazníky, kteří se k Vám rádi vrací a doporučují Vás všem svým přátelům a známým a Vy jste dospěli k názoru, že je čas obměnit nebo doplnit Váš stavebně-strojový park? Chystáte se svépomocí postavit rodinný dům svých snů a potřebujete si zapůjčit určité stavební stroje? Obraťte se na spolehlivou a profesionální společnost TERRAMET, spol. s r.o. s pobočkami v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Modřicích u Brna, Teplicích, Ostravě a Pardubicích a současně provozující webové stránky TERRA s odkazem na www.terramet.cz.

Firma Terramet, spol. s r.o. se zabývá prodejem, servisem a pronájmem stavebních strojů, manipulační techniky, hutnící techniky, elektrocentrál, kompresorů a pažení a provozuje bazar stavebních strojů. Jejich půjčovna stavebních strojů značek JCB, KAESER, ENDRESS, JUMBO a VIBROMAX Vám umožní jednoduché plánování a sledování provozních nákladů včetně možnosti využití kvalitního servisu a asistenčních služeb v ceně nájmu.

Stavební stroje zahrnují hydraulické pásové a kolové rýpadlo, čelní kolový nakladač, teleskopický manipulátor, rýpadlo nakladače, kompaktní pásový a kolový mininakladač, midirýpadlo, minirýpadlo, mikrorýpadlo, vysokozdvižný vozík s tel. ramenem, grejdr.

Hutnící technika zahrnuje pěchy, jednosměrné a obousměrné desky, ručně vedené, příkopové, tandemové a zemní válce.

Pažení zahrnuje miniboxy, cityboxy, multiboxy a gigant rámové pažení.

Reklama

Chcete mít originální vchodové dveře? Využijte nabídky firmy PERITO, jež vyrábí venkovní dveře na míru!

Developer FINEP nabízí výhodný prodej bytů Praha. Prohlédněte si nabídku na www.finep.cz.

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Firma Oknoplastik je vám k službám!

Pro stavebníky

Prodej nerezové oceli

Nerezové oceli v jakosti 1.4541, 1.4571, 1.4435 a hliníkové desky.

Favex - jekl nerezový

Vyberte si z široké nabídky kvalitních nerezových jeklů.

Kde seženete skvělé ubytování?

Pokud si plánujete v blízké době stavět své vlastní bydlení, dům či chatu, je dobré najít inspiraci abyste si svůj vysněný domov postavily nejlépe jak se dá. Inspirace ze všech koutů ČR a SR můžete čerpat na stránce chaty a chalupy, která nabízí ubytování v celé České republice i na Slovensku. Každý objekt má svou obsáhlou fotogalerii, takže určitě bude z čeho vybírat jednak dovolenou a jednak inspiraci.